Dovoz auta z Německa opět funguje

Dovoz auta z Německa je od 15.6.2020 opět možný

Jako poděkování všem, kteří si na dovoz auta z Německa počkali a chtějí jej dovést s Mujdovoz.cz snižuji dočasně cenu za dovoz na 21 500 Kč.

Sdílený dovoz aut do odvolání není možný

Zároveň do odvolání není možný sdílený dovoz aut. Důvod nemožnosti sdíleného dovozu aut z Německa? V Německu je stále nejasná situace ohledně úřadů a vydávání převozních SPZ.

Německo je spolková země a každá samospráva funguje jinak. Zájemce o převozní čísla se musí nyní objednávat a jsou tam i jiné komplikace, tudíž se dovoz auta nedá pořádně časově naplánovat a na SPZ se čeká i dva dny s nejistým výsledkem.

Shrnutí novinek pro dovoz auta s Mujdovoz.cz po „Koroně“

  • Nová cena za dovoz auta 21 500 Kč
  • Cena se vztahuje na dovoz auta na podvalníku
  • Veškeré standardy kvality dovozu jsou zachovány
  • Cena je platná za dovoz auta z Německa popř. Rakouska. Nyní nefunguje dovoz auta z Belgie a Holandska.
  • Cena za dovoz auta ve vzdálenosti cca 250 Km od ČR

Vždy se s každým ohledně dovozu auta domluvím, zavolejte a probereme Váš požadavek. Jen není opravdu nyní reálné hlavně z časových důvodů jet k Holandským hranicím pro auto. Chápu, že už jsem jako naše vláda při otevírání ČR. Jeden týden tak a druhý jinak.

Ohledně převozních čísel nutných pro dovoz aut, zatím opravdu nevím, jak bude situace vypadat a proto tuto službu nemohu dočasně nabízet. Je to 50 na 50, zda-li bude možné pro dovoz auta převozní čísla vyřídit a takhle Mujdovoz.cz nefunguje. Proto najdu vždy jiné řešení 🙂 . SPZ nepotřebujeme a dovezu auto na podvalníku. A je to 🙂 Ano je to časově náročnější, ano je to méně svobodné, neboť nemůžeme jet rychle apod. Berte to z té lepší stránky, máte dovoz auta z Německa až ke dveřím Vašeho domu či bytu a to doslovně.

Mohlo by vás zajímat