Dovoz auta z Německa? Na 1.místě je původ a nikoliv cena auta

Dovoz auta z Německa? V jaké ceně?

Dovoz auta z Německa za 200 tis.kč? Klidně! 🙂 Asi takhle nějak by se dala shrnout moje profilace, jaká auta z Německa vozím. Mě osobně se nejedná vyloženě o pořizovací cenu auta při dovozu auta, nepočítám žádné přirážky k dovozu aut, pokud si klient vybere dražší auto z Německa, proč bych měl mít dražší služby?

Při dovozu auta řeším 3 body

  • Původ auta
  • Historii auta
  • Stav auta

Stav auta jako celku, vzhledem k cenové relaci, kterou klient požaduje. Díky tomu, že za svou kariéru jsem již viděl několik stovek aut, různých značek a různých roků výroby, tak dokážu posoudit, co je běžné opotřebení ojetého auta a co už nikoliv.

Chcete dovoz auta z Německa do 300 000 Kč? Zavolejte

Nicméně někteří lidé se mě do telefonu nebo emailu ptají, zda-li vozím pouze dražší auta z Německa resp., že se tak profiluji z dovezených aut a videí. No řeknu to asi tak, že já nemohu za to, jaká auta si klienti přes mujdovoz.cz vybírají 🙂 . Hold české obyvatelstvo bohatne a odpovídá tomu i český vozový park. Dříve byl běžný dovoz auta kolem 200 až 300 Tisíc Kč a dnes je to 500 Tis. Kč a více, tak to zkrátka je. Různí lidé potřebují různá auta.

Dovoz Mazda 6 GH 2.0i Liftback

Jako důkaz, že nevozím pouze drahá auta jako je Audi, BMW apod. je tahle hezká Mazda 6 GH z roku 2012. Klient hledal motoricky spolehlivé a nekomplikované auto. Mazda 6 GH je ideální kandidát. Tato konkrétní Mazda 6 byla po prvním majiteli, soukromé osobě. Měla krásný interiér, BOSE aparaturu, navíc zimní komplety a nízký nájezd cca 96 tis.km. Nedávno jsem dovezl i Suzuki SX4 – také to bylo krásné auto v normální ceně.

Mazda byla nebouraná, pouze měla lakovanou kapotu, zřejmě kvůli kamínkům apod. Zbytek Mazdy se nacházel v původním laku

Dovoz auta z Německa – Mazda 6 GH a netypický nedostatek

Úsměvná závada se kterou jsem se u Mazdy ještě nesetkal nás čekala v zápětí a jen potvrzuje to, že se na autech může i kdejaká „blbost“ pokazit. Mazda měla netypickou závadu, díky které se mě povedlo pro klienta domluvit více než dobrou cenu.

Byl bloklý centrální zámek, díky čemuž šly otevřít pouze řidičovy dveře a zavazadlový prostor. Naproti prodejci se nacházel servis a prodejce aut zn. Mazda a jejich mechanici říkali, že se bloknul mechanizmus v řidičových dveřích – což by asi odpovídalo, neboť nešel zámek ani zevnitř, tudíž se jednalo o mechanickou závadu.

U Mazdy v Německu je to údajně oprava za 200 euro. Domluvil jsem slevu za více, než 200 euro, takže byl spokojen i klient. Tyhle Mazdy 6 GH jezdí nádherně a doporučuji je všem, kteří si chtějí řízení užít – skvělé motory i podvozky. Opět vzhledem k dané cenové kategorii auta.

Pokud hledáte nejen hezkou Mazdu 6 GH , tak mě zavolejte. A rád vám podobná auta z Německa s jasným původem s vámi dovezu.

Mohlo by vás zajímat