Dovoz auta pro 8 lidí za velmi dobrou cenu?

Dovoz auta aneb co si představíte, když se řekne… Hyundai? Já si představím idiotské reklamy, které se snažily být originálně agresivní. Udělali ze značky Hyundai něco jako Hyundaieeee či jak a hlavně reklamy útočící na Škodovku.

Je tady jedno ALE! Pokud hledáte auto, které uveze 8 lidí, pokud hledáte ojeté auto do kterého dáte vše potřebné v rámci své firmy a nemáte na to všechno 300 tisíc korun a více, pak bych tohoto výrobce zahrnul do hledání. Koukal bych po Hyundai H1. Bez legrace.

U ojetých aut žijí lidé v iluzích

Spousta lidí, když se řekne dodávka nebo mikrobus, tak vidí jen Volkswagen Transporter, Ford Transit a Mercedes Vito. Titéž lidé si myslí, že tyto vozy jsou nesmrtelné. Povím Vám tajemství… nejsou nesmrtelné.

Všichni 3 výrobci mají problémů více než dost. Počínaje korozí, umírající motory, třískající interiéry atd.  Tudíž se ptám, proč za velké auto do firmy připlácet minimálně 100 až 150 tisíc korun? Je k tomu nějaký racionální důvod? Pokud pominu ego majitele, že má Mercedes nebo VW.

Ojeté auto z rozumu

I já jsem byl slepý, neboť mě Hyundai H1 v životě nenapadl nebo nikdo nechtěl zařídit dovoz takového vanu. Proč ne? To auto nabízí veliký vnitřní prostor, pohodlné sedadla, dobré zpracování, nic tam netříská, příjemně se řídí, korozí nijak extra netrpí. Po technické stránce nemá žádná jiná rizika, než konkurence.

Zařídil jsem dovoz Hyundai H1 jednomu našemu stálému klientovi z Valašska. Ten mě na toto auto přivedl. Dává to smysl. Koupil si 100 KW dieselovou verzi, která je údajně spolehlivější, než výkonnější 125 kw varianty trpící na „hlavy“.

Navíc tento ojetý Hyundai H1 byl ve velmi extra zachovalém, původním stavu po soukromé osobě. Posuďte sami, navíc s nízkým nájezdem kilometrů. 115 tis.km rok výroby 2011, auto po servisu. Cena? Pod 8 500 Euro!!!

Zkuste za tyto peníze koupit Volkswagen T5. Ano koupíte, nějakou „špínu“ po cestářích, stavařích.Ve vnitř dotrhané a nebo s 450 tisíci kilometry za sebou a s vidinou smrti před sebou.

Raconální dovoz auta

Za pěkné auto od VW dáte minimálně o polovinu více. Tenhle Hyundai H1 bylo opravdu hezké, čisté a udržované auto s původem. Klient jej hledal nějakou dobu i v ČR, jenže “klasika“… z nebouraných aut najednou byly bourané a to dokonce i u auta z dealerství Hyundai. Dovoz podobného auta zařídíme.

Mohlo by vás zajímat