Dovoz auta z Německa? ZN.Bezporuchové

Chcete mít také takové ojeté auto?

V minulosti se říkalo, že kdo si koupí Mercedes, tak má auto na věky. Jezdili v něm taxikáři, obchodní zástupci a jiní lidé, kteří „točili“ vysoké porce kilometrů. Mercedes je jistě kvalitní vůz, nicméně v dnešní době musíte vybírat vhodnou motorizaci a být i u MB trošku ve střehu, totéž platí pro Audi, Volvo a ostatně pro všechny výrobce.…. ALE jedna věc je téměř vždy bez přehánění jistá.

 

MADE in JAPAN a je vyřešeno

 

benzínovou nebo hybridní Toyotou prostě neuděláte chybu. Opět jsem se utvrdil v tom, že Toyota umí dělat opravdu výborná auta a je jedno, kolik mají najeto. Co není jedno, tak je předchozí majitel a jeho přístup k autu, nicméně to platí téměř u všech ojetých aut, kromě některých „nových modelů“, kde je předpoklad problémů jasný hned po opuštění výrobní linky ve fabrice.

Zkušenosti s Toyotou Prius

 

Již dříve jsem publikoval moje zkušenostiToyotami Prius Hybrid druhé generace.  A musím říct, že tahle Toyota mě prostě BAVÍÍÍÍ!!!! , věřte že mám s čím porovnávat, neboť jen za minulý rok jsem seděl ve více než několik desítek aut.

Nejsem ekolog diesel gate je fraška

Znovu opakuji, nejsem žádným ekologickým aktivistou, na diesel gate mám svůj názor. Podle mě je to celé směšné vč. zákazů dieselů apod. nesmysly! Zakázat diesely snad nemůže nikdo s IQ nad 50 myslet vážně.

Lidé chtějí spolehlivá auta

Lidé chtějí auta, co se jim po 60 tisících kilometrech nerozskočí, to je to… co všechny spotřebitele zajímá, tak se už všichni politici proboha proberte a poslouchejte své voliče a nežijte ve své bublině o pravdě. Nikoho nezajímá , že litrový motor s pěti turby bude plnit EURO 29, jenomže se „nedožije“ ani 60 tisíc kilometrů.

Je to velice spolehlivé ojeté auto

 

Je tady jeden adept, který splňuje ekologii, vydrží vysoké kilometrové nájezdy, je pohodlný, bezpečný a je stejně jako Mercedesy pro svou kvalitu využíván zahraničními taxikáři…je to Toyota Prius.

 

Toyota Prius Hybrid je auto, které pravidelně plní přední příčky spolehlivosti Německých STK. A musím říct, že vím už asi proč. U toho auta je úplně jedno, jestli má auto najeto 120 tisíc nebo 270 tisíc kilometrů. Technika funguje pořád stejně spolehlivě, vč. hybridního ústrojí na který mimochodem Toyota dávala 10 let záruku, automat, motor, brzdy vše perfektní, pokud bylo auto pravidelně servisováno.

Proč je v ČR málo lidí s Toyotou Prius? Nikdo jí nezná

Myslím si, že by v ČR jezdilo daleko více Hybridních Toyot, pokud by lidé přestali mít předsudky, tak asi jako můj kamarád, který „omdlel z toho“, že auto má najeto 190 tisíc kilometrů.

Říkal, něco ve smyslu „hele my měli na firmě dieselové Fábie, Renaulty a po 120 tisících kilometrech jsme je prodávali, neboť se to začalo celkem hodně slušně řečeno kazit“….A to je přesně ono. Pokud někdo srovnává Toyotu Prius s nějakým „normálním“ autem“,  tak je jasné, že tuhle filozofii nepochopil a nikdy nepochopí.

Projížďka s hybridní Toyotou

Tak jsem ho svezl v Priusu a co myslíte? Jen seděl s otevřenými ústy, jaké je tam ticho,  jaký to má odpich z místa, vnitřní prostor, jak to na cestě sedí a znovu se mě po vysednutí zeptal…“Tohle má vážně najeto 190 Tis.km“? Ano vážně…má. Zkrátka a dobře Made in Toyota, nic víc nic míň.

Krásné ojeté auta do 200 tisíc korun

 

Nejlepší na tomto spolehlivém ojetém autě je fakt, že jej můžete získat do 200 tisíc kč se vším. Některá auta se dají pořídit i levněji s nižší výbavou nebo nějakou tou „kosmetickou vadou na kráse“ Auta budou ve velice zachovalém a řádném stavu, nebavím se zde o autech někde ze Španělska jako bývalé taxi,  bouračky apod. Máte zájem o Toyotu Prius? Kontaktujte nás, rádi Vám tohle zábavné a spolehlivé auto zařídíme.

Mohlo by vás zajímat