Veselé Vánoce všem přeje Mujdovoz

Všem našim současným i budoucím klientům přeji veselé a pohodové Vánoce.

Jsem velice rád, že jsme pomohli mnoha lidem napříč celou ČR i SK v roce 2018 zařídit dovoz auta z Německa, Belgie, Švýcarska i Holandska. Pamatuji si každého klienta a každé auto, které jsme v roce 2018 dovezli a věřte mě, že každé auto má svůj příběh.

Jaká auta vozíme nejčastěji?

Často se nás klienti a zájemci o dovoz auta z Německa ptají, jaká auta vozíme nejčastěji?

Dovolil jsem si udělat procentuální souhrn značek. Nejsou zde vyobrazená auta, která Mujdovoz dovezl po jednom nebo dvou kusech, jsou zde procentuální zastoupení jednotlivých značek. Vozíme často japonské vozy, BMW, FORDY, Opely a Audi. Pár exotických aut, minimum Octavií a korejských aut.

Český zájemce o dovoz auta

Mám velikou radost z faktu, že se již s námi Češi nebojí vystoupit z průměru ojetých aut a zaměřují se na značky, které by je dříve nenapadly koupit.

Věřili různým fabulacím o daných značkách, věřili pouze tomu, že nejlepší je koupit ojetou vylítanou „octavii f naftě někde z ČR“  se „serviskou“ 🙂

 ROK 2019 bude pro dovoz auta jiný

Na rok 2019, chystá MUJDOVOZ novinky pro dovoz auta. Nebudu prozrazovat detaily, nicméně bude více variant dovozu s různými cenami. Jsem přesvědčen, že to pomůže k většímu uspokojení všech zájemců o dovoz auta, neboť jsme museli z kapacitních důvodů některé zájemce o dovoz aut odmítnout.

Nepřeji si, aby byl MUJDOVOZ megalomanský dovozce aut. Jsme malá firma a tak to zůstane se všemi službami, které nabízíme.

I v roce 2019 si chci pamatovat každé auto a každého našeho klienta. Jednu věc garantovat můžu, nedojde k navýšení cen za dovoz aut ani o korunu a ani v roce 2019 nebudeme dělat dovoz aut z Itálie ani Španělska. Prosím věřte nám, víme proč. 🙂

Přeji ještě jednou všem krásné Vánoce.

J&J

Mohlo by vás zajímat