Dovoz auta s vyšším posedem, automatem?

Dovoz Mitsubishi ASX z Německa

Hledáte vyšší posed v autě? Automat? 4X4?

Pokud máte takovéto požadavky na své příští auto, tak jistě nezapomeňte dát do hledáčku Mitsubishi ASX s automatickou převodovkou a 2.2 dieselem.

Pár klientům s Mitsubishi ASX jsme již dovoz auta zařídili , nicméně jednalo se většinou o benzínové motory s 1.6 benzínem v manuálu, neboť někteří klienti se dieselů bojí a nebo jej nevyužijí, což chápu.

Nemějte strach z dieselů

Nicméně, pokud se dieselů nebojíte a nepatříte mezi lidi, kteří najednou nemají diesely v oblibě, tak Mitsubishi ASX s 2.2 dieselem v automatu je velmi povedené auto.

Klientovi jsme vezli auto ve variantě dovozu bez jeho přítomnosti. Auto po 2 majitelích, najeto skutečných 54 tis.km, interiér jako nový, auto z venku bylo auto ve velice zachovalém stavu.

Prioritou je stav auta a nikoliv výbava

Vůz neměl LED, xenony, neměl navigaci, kterou má každý v mobilu a podobné moderní „vychytávky“. Ale měl jasnou historii, velmi hezký stav auta, motoru, převodovky, interiéru a o to šlo zájemci o dovoz auta především.

Jízda a spotřeba?

Pevné, tuhé auto, motor krásně táhl, o převodovce jste ani nevěděli a výsledná spotřeba vč. německé dálnice byla 6,8 Litrů nafty. Jako bonus je to Mitsubishi, tudíž je zde předpoklad japonské spolehlivosti.

Velmi povedené auto, kdy při poměru výkon vs. cena, není pro dovoz podobného auta v takovém stavu co řešit. Dovoz auta zařídíme.

Mohlo by vás zajímat