Důkaz kvality služeb při dovozu auta?

Dovoz auta je dle nás o přístupu

 

Jsme velice rádi, pokud se po nějaké době ozvou klienti, kterým jsme již dovezli auto, že chtějí dovést dalšího plechového miláčka do rodiny.  To je pro nás největší satisfakce, ten pocit nic nenahradí a dobří obchodníci nebo lidé, kteří to se svým businessem v jakékoliv branži myslí vážně ví o čem tady píšu. Není to o penězích…je to o tom, že si někdo Vašeho přístupu a filosofie Vašeho podnikání váží na tolik, že Vám dá znovu důvěru, abyste jemu nebo jejím známým dovezli auto ze zahraničí.

Audi A3 Sportback dovoz z po 2.

O to větší radost jsem měl, když se nám ozval klient, kterému jsme zhruba před rokem dovezli Audi A3 Sportback v 1.9 TDI, krásné auto v bílé barvě,  jen jak sám klient říkal, nezvykl si na manuální převodovku, neboť měl dříve Audi v automatu…a zřejmě se potvrdilo to co tvrdí někteří zlí jazykové…“Zkusíš automat a už nebudeš chtít zpět manuál“. Takže na tom asi něco bude…

Detektivka…“najdi dobrou Audi A3“

Již jsem to říkal několikrát a budu se opakovat. Audi, BMW, Mercedes mají jednu výhodu a nevýhodu zároveň pro dovoz auta ze zahraničí. V Zahraničí jich je hodně a je z čeho vybírat. Nicméně, my už odfiltrujeme takových 70% aut jen po telefonu, neboť se jedná o auta s pochybnou historií, nebo byly opravdu silně bourány a nebo jsou po 4.majiteli apod.

Navíc s těmito auty obchoduje kde jaký „trotl“. Proč? protože Audi, BMW, Mercedes se prostě kupují, proto na prodej takových značek nemusí být prodejce zrovna atomový vědec, aby to prodal někam do Česka nebo Slovenska.

Výběr auta z dovozu

My vybíráme auta max. po 2.majitelích a přesto nejede vlak. A máme své jiné kritéria, které musí auto splňovat, než se s klientem doveze. Proč? Protože taková auta jsou v dobrém a hezkém stavu, protože se o taková auta člověk nebo firma řádně starali, protože taková auta jsou jasně doložitelná s dokumenty a s historií.

„Nevýhoda“ těchto aut? Jsou např. min. o 1000 euro dražší, často i více.  Můj názor je takový, že zase tak často nikdo auta nekupuje, aby řešil při pořízení Audi nebo BMW 1000 nebo 1500 euro…, ale je to jen můj názor, který nikomu nenutím.

Audi A3 Sportback 2011

Po zhruba možná více než 10 dnech se našla…krásná Audi A3 sportback z roku výroby 2011, najeto 200 tisíc km., nebourána, jen vyměněné pravé přední dveře, jinak servis jen Audi, po prvním majiteli. Pokud se někdo diví, proč byly měněné dveře? No zřejmě proto, že je někdo odřel nebo naboural. Prostě u ojetého auta nic neobvyklého. Podstatné je, že je to jasně doložitelné a férové. A upřímně, pokud bychom to nezjistili před nákupní kontrolou, tak by na autě stejně nikdo nic nepoznal. Neboť bylo vše děláno v AUDI v Německu.

Co bylo důležité, tak na autě vše fungovalo jak mělo, byla v krásné bílé barvě s hezkou výbavou vč. panoramatické střechy.  Auto mělo nějakou „kosmetiku“ na levým blatníku, ale klient věděl, že jede pro ojeté auto za dobrou cenu a nikoliv  pro nový sportback za 900 tisíc.

Ten , kdo se podivuje nad tím, jak takové menší auto může mít najeto 200 tisíc kilometrů, tak ať se raději nediví, prostě to tak v zahraničí je a basta. Jen v ČR se se s autama „nejezdí“…. A proto tak 90% aut v ČR mají podle aktuální nabídky najeto pod 200 tisíc km a jsou často levnější než v zahraničí… nejvíce ve velkých autobazarech “Zázrak“ J

Krasavice z Ingolstadtu v bílém

Audinka byla opravdu moc hezká se všemi dokumenty, 2 klíči apod. Přeji novému majiteli, aby dlouho a bez problémů fungovala. Pokud máte zájem o dovoz auta ze zahraničí v podobném stavu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Mohlo by vás zajímat