Jak spolu souvisí dovoz auta a víno?

Lahodná vína a krásné vozy

Dovoz auta a víno? Dovoz se nedá dělat s „alkoholem v krvi“, neboť i malé dítě ví, že alkohol za volant nepatří. To je jasné. Jenže, někdy se z cest musíte logicky vrátit a je velice milé a pozorné, že někteří klienti mě dají dárek, který zužitkuji při návratu z dalekých cest. Neboť člověk musí umět vypnout a dostat se občas z celodenního presu při cestování po Německu.

Velice pozorní klienti, děkuji!!!

Takovéto dárky, většinou dostávám od klientů, kterým jsem již nějaký dovoz auta zařídil a společně jedeme pro další auto.

Skvělá klientka, které jsem dovezl Audi SQ8 mě dala krabici výborných českých vín. Nepiji příliš bílé víno, ale měla úplnou pravdu, když řekla….“TOHLE…VÁM BUDE CHUTNAT!“ a chutnalo. Jenže se ukázalo, že vřelé srdce nemají jen lidé z Moravy, ale i z okolí Prahy.

Dovoz auta a víno

Bylo krásné červnové ráno, zastavil jsem před domem klienta a společně jsme jeli pro krásnou Mazdu 6. Jak klient řekl při nastupování do mého auta. „Dovolil jsem si dát malou pozornost…máte tady nějaká vína“. No říkám si, oukej děkuji…. Jenže! Formulaci …nějaká vína si představuji jinak, hold pán je skromný člověk. Netušil jsem, co to bylo za krásné balení vín.

Až po návratu domů jsem zjistil, co jsem vlastně dostal. Popravdě se mě ani jedna láhev nechtěla otevírat, neboť už jen to balení vypadalo luxusně a krásně…, tak nějak jinak a hezky. Pokud chcete nějak mile překvapit např. svého partnera nebo obchodního partnera, tak tohle místo na internetu je přesně pro vás. Mám rád víno, ale nejsem žádný znalec, nicméně i já jsem poznal, že tohle je opravdu kvalitka a nedá se to příliš srovnávat s běžnou nabídkou v maloobchodě.

Pokud byste měli někdo zájem o opravdu kvalitní vína, která se jen tak v ČR nedají sehnat a koupit, pak doporučuji s klidným svědomím web vinozarchivu.cz.

Navíc majitel tohoto eshopu to má s přístupem ke svým zákazníkům podobně jako já. Od prvního dovozu auta, který byl před rokem, jsme si neskutečně lidsky sedli. I on nemá rád „řeči kolem“, když něco může udělat, tak to udělá a to je skvělé. Mám takové podezření 🙂 ,  že je navíc podle mého trošku workoholik, ale v dobrém slova smyslu, neboť svou práci miluje, stejně jako já. Nejde jen o byznys…, jde o službu zákazníkům. Věřím, že se chápeme.

Přidávám i odkaz na opravdu výborné šampaňské. Ano pravé šampaňské, ano z oblasti CHAMPAGNE. Jak říkal jeden můj „kamarád znalec“… „takže něco jako Bohemka“? Ne, opravdu se nejednalo o Bohemku 🙂 . Zkuste to, stojí to za to. Tímto ještě jednou děkuji za rozšíření mých vinařských obzorů. Děkuji na Ostravsko i do Říčan u Prahy.

Mohlo by vás zajímat