Žádná otázka při dovozu auta není špatná

Dovoz auta je o otázkách, tak to zkrátka je. Lidé si sami mezi sebou často nevěří a podezřívají druhou stranu, aniž by kohokoliv znali, že něco bude jinak, než se řekne či napíše.

Mujdovoz.cz si při dovozu auta zakládá na tom, že co se řekne, to platí!

Zde najdete nejčastější otázky, týkající se dovozu auta nejen z Německa. Zároveň jsem odpovědi shrnul do maximálně dvou a půl minutového videa.

Co obsahuje cena za dovoz auta?

Jak účtujete cenu při dovozu auta?

Kolik ušetřím při dovozu auta?

V Německu nemají prodejní argument slevy na auta jako v ČR. Prodávají auta a né slevy 🙂

Jsou lepší auta na západě Německa?

Co dělat? Auto neodpovídá popisu.

Je pro dovoz auta lepší soukromník nebo obchodník s auty?

Nejde jen o to kdo auto prodává, nýbrž i kde ho prodává.

Nevím, jaké auto vybrat?

Chcete si prvně o výběru promluvit? Zavolejte je to rychlejší než 20 emailů :-).

Otázek pro dovoz auta je více

Tohle je jen část otázek týkající se dovozu aut. Je jich samozřejmě mnohem více a časem budu přidávat i další dotazy, které od zájemců o dovoz aut dostávám. Je to obor, kde vyvstávají otázky každý den. Pro Mujdovoz.cz je důležitý původ a stav auta. Pak až řeším cenu. Cena se většinou podaří snížit, někdy více, někdy méně.

Podívejte se například na auta, která Mujdovoz.cz již dovezl. Popřípadě se podívejte na naše názory a postřehy týkající se ojetých vozidel .

Se zájemci o dovoz auta se vždy lidsky domluvím a vyjdu maximálně vstříc, ať již se to týká komunikace, rychlosti jednání, můžeme např. pro auto i o víkendu bez příplatku apod.

Pokud bude dovozů více, než je Mujdovoz.cz schopný splnit, tak Vám to řeknu a víte na čem jste. Což se nám stalo v létě v roce 2019. Hold byla na dovoz auta 14 denní čekací doba. Jinak jsem schopný dovoz auta zařídit i do 2 dnů. Reálně do 2 dnů, žádné planné sliby.

Dovoz auta Mujdovoz.cz

Mohlo by vás zajímat