Dovoz aut kolem 200 000 Kč? Ano i taková ojetá auta velice často lidé poptávají. Jenže řekněme si na rovinu. V dané ceně není mnoho aut k výběru. Nebo jinak. Ojetých aut je v Německu dost, jen stav je tristní. Vozím jen taková auta, která bych v dané ceně koupil sobě, tak o to je to se mnou těžší. Nicméně dovoz aut kolem ceny 200 000 Kč lze realizovat i v dnešní době, jen je to těžší a může se celý dovoz protáhnout a nebo přesně naopak. Jakmile se objeví hezké auto, tak se musí okamžitě jednat. Důkazem tohoto tvrzení je dovoz Mazdy 6 kombi v hezkém stavu.

Mazda 6 2.0i +- za 200 000 Kč

Tahle Mazda 6 byla v ceně kolem 200 000 Kč. Rok výroby 2011 dvoulitrový benzín a 6 stupňová manuální převodovka. Mazda s původem z Německa. Mazda byla nebourána, ale především byla po 2 majitelích. První majitelkou byla firma. 1 rok firma a druhou majitelkou byla žena. Ta nad Mazdou nezanevřela a jezdila s ní do značkového německého servisu Mazda. Klient tuhle černou perlu vyměnil za Škodu Octavia TDI, tudíž si musel zpočátku zvyknout na fakt, že tohle auto nemá turbo a musí se více vytáčet, aby hezky jelo. Tak to zkrátka u japonských aut chodí. Mají rádi otáčky, to je celé.

Mazda 6 a výbava

Tahle Mazda 6 měla i hezkou a dostačující výbavu pro rodinné cestování. Tempomat, kompletně elektrická výbava, BOSE, vyhřívaná sedadla atd.

Jaké varianty pro dovoz aut kolem 200 000 Kč?

Záměrně zde neuvádím auta jako je Škoda Octavia nebo Škoda Fabia, těch je např. v ČR dost. Ačkoliv půlka z nich jsou vraky. Hledáte rodinné auto kolem 200 000 Kč? Zkuste se podívat i na Ford Mondeo, Toyotu Avensis , popř. výše zmíněnou Mazdu 6. Z koncernu Volkswagen Golf popř. starší Volkswagen Touran.

Máme i jiné varianty ojetých aut. Obrovský kombík od Citroenu model C5, ale ten lidé z nějakého důvodu příliš na dovoz nepoptávají. Sám tomu příliš nerozumím, neboť sám jednoho Citroena C5 mám a mohu jej jen doporučit. Pokud Vás zajímá více info o mé C5, mám o ní na svém kanálu více videí. Poptávka je i po autech jako je Audi, BMW atd. Ano i tyhle prémiovky se dají pořídit kolem 200 000 Kč plus mínus, ale MUSÍTE ulevit z některých požadavků, především je to rok výroby, některá výbava apod. Audi, BMW jsou prémiové značky aut a drží si cenu při pořízení. Musíte myslet i na servis a ten je také stále „prémiový“. Chcete hezké i vy hezké auto s původem? Zavolejte.

P.S. Zajímají i jiná dovezená auta?

Mohlo by vás zajímat