Dovoz aut z Německa… Caddy? „Oříšek“

Dovoz aut z Německa?

Další klient z Valašska měl požadavek pro dovoz Volkswagenu Caddy Maxi.

Věděl přesně, co hledá. Nemuselo se jednat o 7 místnou verzi, která se v modelu Caddy MAXI většinou vyráběla, nicméně požadoval dlouhou kabinu a motor 1.9 tdi, na výbavě příliš nelpěl 🙂 .

Mám z dovozu podobných aut obavy

Z daných aut mám upřímně obavy a musí se pečlivě vybírat a selektovat. Ptáte se mě proč? Poněvadž je to primárně užitkové auto a dovoz dodávky je riziková záležitost, neboť auta jsou často zničená a věřte, že v českých bazarech to není jinak, ano jsou vyjímky i v zahraničí a ty vyjímky my musíme najít. Koukněte se na naše příběhy a bohaté zkušenosti s dovozem aut.

Najdete i kusy s málo kilometry, ale co z toho, když v tom jezdili např.cestáři?!  Auto uvnitř vypadá jak po „druhé světové“. Na můj vkus trvalo najít vhodné auto z dovozu moc dlouho (tak asi 2 týdny), nicméně povedlo se.

Dovoz aut musí být často rychlý

První auto, které jsme našli bylo prodáno asi za 4hodiny! Ano čtete správně… druhé bylo lehce poškozené na pravou stranu, ale jinak podle všeho v dobrém stavu…to bylo prodáno za 1 den….takže také nic a pak to přišlo….do třetice všeho dobrého.

Dovoz z Německa VW Caddy 1.majitel

Taková auta chceme vozit! Dovezli jsme s klientem udržovanou Caddy 2010 od prvního majitele, 177 tis.km po cateringové firmě. Interiér byl ve velice zachovalém stavu, na autě vše fungovalo. Mělo jedinou vadu na kráse a tou byly kosmetické „pihy“ na zadní části auta. Jinak vše fungovalo jak mělo.

Pro dovoz aut rozhoduje stav

My při dovozu auta ze zahraničí nejdeme primárně po ceně, neboť nás zajímá stav auta a u užitkových aut z dovozu to platí dvojnásobně. Hledáte podobný vůz? Kontaktujte nás, rádi Vám dovezeme Vaše nové auto.

Mohlo by vás zajímat