Oblíbenost značek pro dovoz aut u MujDovoz?

Dovoz aut v roce 2023 aneb jak tenhle rok hodnotíme?

Dovoz aut z Německa v roce 2023 se podle nás zapsal do dějin naší činnosti dovozce aut. Jak je to možné? Díky několika zkušenostem, zažitkům a situacím. Nejde jen o to, že jsme dovezli v roce 2023 nejvíce aut za celou historii MujDovoz.cz. Ale mimo to si držíme i nadstandartní úspěšnost dovozů aut blížícím se ke 100%. Ano, až na 3 případy za všechny výjezdy jsme vybrané auto s klienty z Německa dovezli. Tři případy, kdy se dovoz auta nekonal. Raději jsme dovoz nedoporučili, neboť auta z Německa neodpovídala popisu a stavu. Ale i tak. Co by za takovou statistiku úspěšnosti dovozu aut dali jiní dovozci. To, že klienti jedou do Německa s námi a jsou u nákupu auta v Německu, beru jako automatiku 👍.

Zážitky s dovozy aut v roce 2023?

Těch zážitků byla celá řada….Ale třeba mohu říci, že v roce 2023 jsme si zažili naši první předžalobní výzvu od konkurence 😁😁😁 . Dovozová online konkurence nás „osočila“, že údajně neuvádíme pravdu v našem článku na našem webu i videu na našem youtube kanálu a , že danou firmu poškozujeme. Tahle celá situace je k smíchu 😁 , neboť nikde nikdy nebyl uvenen jejich název, ani firemní barvy nic. Obrázek o celé téhle situaci si udělejte sami, neboť se jednalo o klientskou zkušenost! Ano, klient, než poptal pro dovoz auta z Německa MujDovoz.cz, tak poptal tuhle firmu na „online dovozy auta z Německa“.  A pak jen „koukal“.

Dovoz aut z Německa ONLINE vs. MujDovoz.cz

Dovoz aut z Německa nebo z jiných zemí?

Ano, tak nějak jsme si říkali s Alexem, že by bylo fajn si rozšířit obzory a podívat se i mimo Německo, které známe dokonale. Podnikli jsme Eurotrip po evropských autobazarech. Cesta trvala přes 10 dnů a vedla Itálií, Francií, Luxemburskem, Belgii a Holandskem. Musím přiznat, že zkušenosti a zážitky, které jsme získali a zažili nám už NIKDY NIKDO nevezme. Tohle byla drahá cesta, ale k nezaplacení. Jaký je výsledek? „Zlaté Německo“, až na pár vyjímek. Na vše se podívejte na našem Youtube kanálu.

Jaká auta u dovozu aut z Německa byly nejoblíbenější?

Nejoblíbenější značky aut pro dovozy z Německa v roce 2023 byly: Mazdy, Volkswageny, Audi, BMW, Suzuki, Mercedes, Toyota, Škoda.

V roce 2023 jsme v MujDovoz.cz dovezli opravdu hodně aut značky Mazda. Z 90% se jednalo o Mazdu 6 v benzínové variantě. Oblíbené motorizace byly 2.0i 121 kw ve spojení s manuální či automatickou převodovkou. Dále to byly 2.5i ve spojení s automatem. Ani jednu Mazdu jsme nedovezli s dieselem. Upřímně? Není k tomu důvod. Benzíny jezdí hezky, spolehlivě a moc „nežerou“.

Dovoz aut z Německa s MujDovoz.cz?

U Volkswagenu se jedná o modely Tiguan, Tiguan Allsapce, Passat a nebo Golf. Tiguany téměř vždy ve verzi TDI. Golfy 50 na50 jestli TDI nebo TSI. Passaty téměř vždy ve verzi TDI.

Audi se svými modely Q7, Q8, A8 poté Audi A4 a Audi A6.

U BMW to byly jednoznačně limuzíny 5kové řady. Pak modely X3, X5 a X1.

Suzuki vede jednoznačně s modely SX4 S-Cross.

Mercedes modely C a E vždy v dieselu. G a V jsme dovezli po dvou kusech.

Toyota je jednoznačně zastoupená se svým modelem Corolla Hybrid.

Škoda s modelem Superba a tam záleží jestli TDI nebo TSI. K našemu překvapení je to 50/ 50. Velkým překvapením, za kolik jede 1.6 TDI je tahle Škoda Scala.

Děkujeme všem zájemcům za důvěru, kterou do nás vložili v roce 2023 a velice se těšíme na rok 2024. Pomůžeme komukoliv k dobrému autu z Německa bez lží. Na nás je spolehnutí, neboť „Co si domluvíme, to platí„!

Mějte se jen krásně a těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat