Jak funguje osvědčený dovoz aut z Německa s Mujdovoz.cz?

Dovoz aut z Německa s Mujdovoz? V tomhle článku se dozvíte, jak bezpečně se mnou funguje dovoz aut z Německa. Mám popsaný celý proces dovozu auta na webu, nicméně opakování je matkou moudrosti. Takže jdeme na to. Předně, jaký je rozdíl mezi mnou a online dovozem auta z Německa?

Hlavní rozdíl mezi mnou a nějakým online dovozcem aut je:

 • U online dovozce aut nevíte, za kolik auto reálně koupili.
 • Na smlouvě při nákupu auta v zahraničí figuruje dovozce auta a nikoliv vy.
 • Nechci být zlý, ale co si budeme povídat…je k autu druhá sada kol? Dost často „někde“ po cestě zmizí. Různé kompresory, rolety kufru atd…
 • To se vám se mnou NIKDY nestane.

1. krok – Zájemce o dovoz aut z Německa mě nezávazně napíše nebo zavolá

Řekneme si, jaké auto hledáte, popř. mě zašlete odkaz na auto z inzerátu, ať již z mobile.de nebo autoscout.de. Ihned v prvním kroku může dojít k upřesnění reality na trhu s ojetými auty. Beru svou práci tak, že mě lidé platí za zkušenosti a znalosti.

Nedělám jen „dovoz aut na odtahovce“. Přidanou hodnotou u dovozu auta jsou mé zkušenosti, rady a tipy. První auto z Německa, jsem si dovezl již v roce 2008. Jednalo se o sedan BMW e39 520i – krásné auto je na FCB. Již tehdy mě šlo primárně o stav auta, nikoliv o to ušetřit. Aktivně se v dovozech aut pohybuji od roku 2015, z tohoto důvodu mám k této branži co říci.

2. krok – Bezpečný výběr auta z německých inzerátů

Společně probereme inzeráty z německých serverů. Bezpečnost nákupu, dovozu auta, stejně tak jeho původ je pro mě prioritou. Nenakupuji auta se svými klienty v podezřelých lokalitách a u pofiderních prodejců (těch je dost, neboť do Německa jezdí půlka Evropy pro auta).

Vyhrazuji si právo jakoukoliv zakázku odmítnout, pokud mě výběr auta z Německa nedává smysl, neboť dovoz není reálný. Je to pro mě ztráta času a pro vás jen naděje, že něco možná vyjde. Nevyjde.

Výhodou pro vás je, že již z inzerátu poznám, o jaké auto se asi bude jednat – ušetříte za prázdný výjezd a nebo za nějakou kontrolu na místě. Když vím, že je něco špatně, tak vám to hned řeknu.

Věděli jste, že týdně odmítnu min. 5 dovozů aut z Německa? Proč? Protože se jedná o podezřelé inzeráty či prodejce. Kdybych dělal „jen dovoz aut“ a nepřemýšlel u toho, tak dovezu cokoliv.

Denně vidím přes 100 inzerátů aut z Německa, denně hledám v detailu min. 3 až 4 auta různých značek, různých cenových relací pro různé klienty. Nejlevnější dovezené auto stálo kolem 3 tisíc euro. Nejdražší za 250 tisíc euro. Takže věřte, že se do tohoto cenového rozpětí vlezete i vy se svým novým autem. Pracuji vždy stejně bez ohledu na pořizovací cenu aut.

3. krok – Dovoz aut z Německa s Mujdovoz aneb All inclusive pro mé klienty při dovozu auta

Vy jako klient se v Německu o nic nestaráte. Já řeším – obvolání aut, zaslání podkladů pro dovoz, převozní čísla pro cestu do ČR. Pokud má klient zájem, vše mu posílám na mail či whatsapp. Více transparentně již dovoz aut z Německa udělat nejde.

Klient je vždy o autě maximálně informovaný

Klient vždy ví o autě všechny informace, které zjistím. Plnou historii auta – počet majitelů, co to bylo za majitele, servis auta atd. Pokud něco o autě nezjistím nebo mám jisté podezření na původ auta, tak pro takové auto nedoporučuji jet a hledáme jiný vůz. Vyzvedávám klienta v místě jeho bydliště a cena dovozu je vč. německý převozních čísel.

4. krok – Kontrola a platba v Německu. Kdo je na smlouvě?

 • V Německu se vybrané auto pro dovoz proměří, projede, vše se vyzkouší. Pokud je vše v pořádku, tak vy jako klient jste na kupní smlouvě!
 • Vy jako klient víte, kolik auto v Německu stojí a od koho je kupeno!
 • Pokud ujednám slevu z auta, tak s klienty „jedeme tzv. 50/50“

5. krok – Bezpečná cesta autem z Německa zpět do ČR

Máte obavy z cesty zpět do ČR? Nemusíte se bát, jedeme spolu! Klient jede se svým autem po vlastní ose zpět do ČR. Vždy jedu před klientem, kontroluji vzdálenosti mezi námi, děláme pauzy, jedeme bezpečně. Pokud si na cestu domů netroufáte a přesto chcete u nákupu auta být osobně, tak nic není problém. Obstarám druhého řidiče za + 3 tisíce Kč.

Proč dovoz aut z Německa s Mujdovoz?

 • Jednám férově a co si dohodneme, to platí!
 • Pokud mám obsazené termíny, napíšu to na web
 • Pokud je vaše představa o autě nereálná, hledáme jiné varianty.
 • 1 cena za dovoz aut vč. německých převozních značek.
 • Nejsem továrna na sny. Jsem realista a váš průvodce v tvrdé branži ojetých aut z Německa.
 • Díky takovému přístupu ke svým klientům, mám za rok 2021 100% úspěšnost v dovozu aut.  
 • Díky takovému přístupu jsou recenze od klientů takové, jaké jsou a já jim za to moc všem děkuji!!!!
 • Vozím jen taková auta, která bych v dané ceně koupil sobě. Požadujete důkaz? Tady je.
 • Těším se na příští dovoz auta s vámi 🙂

Mohlo by vás zajímat