Dovoz aut z Německa – recenze od klienta

Dovoz aut z Německa, aneb jak to viděl klient

Dovoz aut z Německa očima klienta….Klient mě napsal recenzi do mailu a požádal mě, abych ji vložil na web, neboť neví, jak jí dát na Google, firmy.cz popř. Facebook. Máte moje slovo, že jsem nic textově neupravil, nic nepřidal. Vždy mě potěší recenze, ať již je jakákoliv a moc za ně děkuji.

Většina, tak 90 % klientů 🙂 z počátku nevěří, že dovoz aut z Německa dává smysl, že vše takříkajíc klapne a za pár hodin jedou ve svém novém autě spokojeně domů. V Autě, které před nákupem osobně viděli!!!

Tenhle příběh byl přesně takový. Panu Pánkovi VELICE děkuji. Jsem rád, že můj přístup k lidem, k profesi dává smysl a klienti jej vidí jako užitečný.

Tady je celý email s recenzí klienta

Dobrý den pane Janíčku,
poprosil bych Vás o zveřejnění této recenze. Zkoušel jsem ji napsat, ale fb nemám a jiným způsobem jsem se tam nedostal. Takže moc bych prosil o zveřejnění.

D O V O Z   O P E L   A S T R A  1,6 TDi Sport Tourer
Dovolím si napsat recenzi o dovozu tohoto vozu z Německa prostřednictvím pana  Janíčka. 

Dne 1.6.2021 jsem se vydal s panem Janíčkem do Německa pro vůz, který jsem si vybral  a osobně s ním zkonzultoval. Původně jsem chtěl jiné vozidlo, stejný typ, ale z jiného místa. Dal jsem na rady pana Janíčka a vůbec toho nelituji. Vybrali jsme nakonec vozidlo z rodinného autobazaru, kde jsem žasl nad profesionalitou nejen samotného syna majitele, ale i s přístupem ostatního personálu.

Cestu tam jsem vůbec nevnímal, protože jsme si s panem Janíčkem pořád povídali. Musím uznat, že je to profesionál každým coulem. Hlavně to, že svou práci nebere jako práci. Lépe se to dá vystihnout, že jeho práce je jeho koníčkem, opravdu tím žije a přizpůsobil tomu i svůj osobní život. Ví přesně o čem mluví, dokáže poradit a netechnicky zběhlému člověku v momentě vysvětlit co je pro daného nejvhodnější. 

Samotná prohlídka vozu v Německu byla samozřejmě bez problémů se vším všudy, tzn..kontrolní jízda, vyzkoušení funkčnosti celého vozu a samotné “ papírování“…prostě paráda…a samozřejmě profesionalita na všech stranách.

Nasadili jsme převozky a vyjeli směr domov. Celou cestu jel pan Janíček přede mnou a dohlížel nad tím ať nezabloudím. Ještě mě potěšila jedna věc, že při tankování na mě ještě dohlížel ať natankuji správný typ paliva, je to sice detail, ale jde vidět že se svým klientem pracuje až do poslední chvíle. Dojeli jsme na hranice, kde jsme se rozloučili a popřáli šťastnou cestu.

Za mě 10 z deseti a všem pana Janíčka doporučuji. Samozřejmě přeji i panu Janíčkovi mnoho šťastných kilometrů, protože toho opravdu hodně najezdí  a ať se mu v jeho práci daří a je spokojený.

„Konec příběhu….pokud hledáte podobný příběh s dovozem Vašeho auta, zavolejte mě, budu se těšit“

Mohlo by vás zajímat