Dovoz aut z Německa, aneb dnes zde máme porovnání 3 aut, které jsem téměř během 1 týdne dovezl. Jedná se o velmi populární auta dané třídy. Proč? Pro svou spolehlivost, bytelnost a stále i mladost.

Dovoz aut z Německa je s Mujdovoz.cz o stavu a původu aut.

Pokud uvažujete o SUV do rodiny, jistě bych nevynechal z výběru auta typu Honda CRV, Volvo XC 60 a pokud rozpočet dovolí i Škoda Kodiaq, nicméně zde klient jak sám řekl ušetřil přes 60 000 Kč v porovnání s nabídkou v ČR a další otázkou je, co by to byla za auta.

1. SUV Honda CRV 4X4

Jednalo se o velice zachovalé auto z Německa pro živnostníka z Náchodska. Honda CRV pocházela od dealera aut značky Toyota, kde byla vykoupena na protiúčet za novou Toyotu RAV 4 Hybrid. Auto bylo z venku i uvnitř velice zachovalé. Mechanicky, technicky nebyl při prohlídce sebemenší problém. Totéž se později potvrdilo na české STK, kdy technik řekl jen větu…“tohle je nové auto“ 🙂 . Klient pro své využití požadoval benzínovou verzi, neboť nechtěl řešit budoucí možné drahé opravy, kdy diesel „zabije“ jen díky svému ježdění.

Nicméně motory 2.2 TDCi jsou velice dobré motory a pokud budete mít pro diesel využití, určitě se ho nebojte. Co se moderních motorů týče, tak 1.6 TDCi s jedním turbem je údajně dle slov prodejců v Německu spolehlivá. Dvojitá turba dělají paseku a praská těsnění pod hlavou. Tudíž, pokud uvažujete o Hondě CRV s dvojitým turbem 1.6 TDCi, tak musí být po opravě těsnění, jinak to čeká dříve či později na Vás

2.SUV Volvo XC 60 – video

Velmi, ale opravdu velmi příjemní lidé z Hradecka. Klienti na Volvo XC 60 čekali od ledna, neboť později se dovoz aut z Německa zastavil a pro auta se nemohlo. Velice si cením toho, že opravdu chtěli své Volvo XC 60 přes Mujdovoz.cz, moc to pro mě znamená. Původně si klienti vybrali jiné Volvo XC 60, nicméně prodejce trval na el. převodu peněz, tak jsme našli společně jiné auto. A výsledek?

Tenhle krásný kus auta…. Volvo XC 60, 2.0D diesel. Motor 5ti válec Volvo, nikoliv Ford. Automat, předokolka, dostatečná ačkoliv ne plná výbava, proč taky? Už tahle konfigurace nabízí toho opravdu hodně. Na Volvo nízký kilometrový nájezd, nebouráno…krása.

3.SUV Škoda Kodiaq 4X4

Nejmladší, nejdražší zástupce SUV dovozového týdne. Škodu si našel klient sám. Já vše ověřil, vše se shodovalo s tím, co tvrdil prodejce ŠKODA, nebylo co řešit a dovoz auta z Německa byl na spadnutí. Auto odpovídalo popisu a realitě, byla poškozená levá přední část, nicméně oprava za pár set euro a na autě nebylo nic poznat! Opět to jen svědčí o serióznosti prodejců, kde dovoz aut z Německa realizuji. Zkrátka nejezdím k pochybným „prodejcům, nabízející úžasná auta za super ceny“. Takhle tenhle Svět ojetých aut nefunguje.

Další sympatický klient z oblasti Šumavy, který si díky Mujdovoz.cz splnil přepravu své rodiny vč. dalmatina :-). Osobně Šumavu miluju, je to pro mě srdeční záležitost, možná i proto, že jsem měl strejdu z Volar.

Děkuji všem třem za důvěru v mé služby, bylo mi ctí a všem přeji mnoho šťastných kilometrů. Hledáte podobná auta z Německa? Zavolejte.

Mohlo by vás zajímat