BMW týden při dovozu aut

Bavorácký týden s Mujdovoz

Jsme velice rádi, pokud nás osloví lidé s krásným přáním ohledně koupě a dovozu auta. A nemusí se vždy jednat o auta typu Tesla, Porsche apod.

BMW místo Octavie? Jde to…

První byl velice sympatický pán z Brna, který si chtěl udělat radost a obměnit svou dosluhující Octavii za něco „jiného“.

Myslím si, že jeho volba padla do správného segmentu a že jeho nové BMW bude hrdou nástupkyní dosluhující Octavie.

BMW 530XD je kus krásného auta

BMW pocházelo od oficiálního dealera BMW, jednalo se o rok 2014 a bylo v minulosti „poškozeno“ na přední část blatník, světla, kapota a přední kamera, oprava asi za 5tusíc euro. Než z toho polovina čtenářů „omdlí“, že auto bylo bourané, tak prosím chci všechny uklidnit, že bourané nebylo, bylo jen poškozené.

Uvědomme si, že jsme v Německu a cena práce a dílů je poněkud jinde, než v ČR. A za druhé, aspoň jsme s jistotou věděli co s autem bylo a nikdo s námi nehrál na schovku, že vše je původní. Skoro 70% všech ojetých  BMW bylo více či méně nějak poškozeno a je jedno co je to za rok výroby.

Kdo to nechce slyšet nebo číst, tak ať to nečte, ale taková je naše zkušenost s těmito vozy. Kdo chce lžít ve lži, tak ať si auto koupí třeba někde v ČR v super autocentru.Jen v ČR jsou všechny BMW „nebourané“. Pro ty, co chtějí vědět pravdu, , tak ať nám napíšou nebo zavolají a dovezeme BMW s opravdu jasnou historií.

Nicméně pokud je vše opraveno v BMW a je to jen nějaký vyměněný díl, tak nikdo nic nepozná, to Vám garantuji. Auto bylo v plné výbavě, vč. panoramatické střechy, kamer atd. Navíc za velice zajímavou cenu.

Dovoz BMW 325 i E90 s 80 tis.km?

Druhým BMW, byla krásná „trojka“ s benzínovým 2.5i motorem. Auto bylo v nevídaném stavu po prvním majiteli, najeto 80 tis.km, dostačující výbava, žádný „vytuněný Mpacket“ s mrtvým unaveným dieselem a podobné nesmysly…,  prostě krásný sériový bavorák v benzínu s pořádným motorem.

A světe div se i on byl poškozený v roce 2009 na levý zadní bok. Záměrně opět píšu poškozen, tím rozumějte škráblý, žádná bouračka a nic podobného. Jen to opět deklaruje to co jsme napsal výše… 2 úplně různé BMW z různých částí Německa a 2 poškození? Náhoda? Ne REALITA!!! Tak to prostě je, kdo tvrdí opak, tak buď lže a nebo neví co dělá.

Není BMW jako BMW…

 

Tímto článkem chci ještě poukázat ne jeden fakt, který se objevuje někde ve statistikách pojišťoven, že s BMW jezdí jen arogantní řidiči apod. Ano jezdí možná v nějakých fleetovkách, co mají pod kapotou základní motor a jen si hrají na frajery a vymetají v omezení na D1, kde je 80km/h „levý pruh“ a s pocitem vyděšení čekají, kdy to škrtnou o kamion nebo o svodidla, jen proto aby všem ukázali, jak jim to jede. Takových lidí je mi spíše líto…

Oba klienti, byli velice sympatičtí a příjemní lidé, kteří si prostě jen chtěli udělat radost z nového auta z Německa a místo nového korejce odněkud z ČR či podobného šlapadla si koupili opravdové auto, byť jedno je staršího roku výroby a nutno podotknout, že oběma je co závidět. Kluci se v tom vyznali, nemají pod kapotou žádné základní motorizace, šlo jim o jízdu a nikoliv jen o image. Bylo mi potěšením, zařídit dovoz takových krásných BMW a navíc takovým super lidem.  

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat