Dovoz aut v jakékoliv ceně

Dovoz aut v jakékoliv ceně

 

My v Mujdovoz opravdu neřešíme stáří nebo cenu auta a zařídíme dovoz jakéhokoliv auta ze zahraničí. My řešíme stav aut a mohli se o tom přesvědčit snad všichni naši klienti.

Dovoz aut v ceně cca 5 tisíc euro

Jsme schopni zařídit dovoz Volkswagen Sharan v ceně kolem 5 tisíc euro, stejně jako klientovi z Vysočiny. Klient vyžadoval technický stav, neřešil tzv. „kosmetiku“ no a podařilo se. Zařídili jsme dovoz Volkswagen Sharan 2.0 Tdi, které bylo v dobrém technickém stavu z bavorského městečka, kde sloužilo jako obecní auto.

Dovoz aut v ceně kolem milionu korun?

Není problém i dovoz těchto aut umíme. Klientovi jsme zařídili dovoz krásného Ford Mustang v Cabriu 5.0, jednalo se o předváděcí vůz Ford. Komunikace s prodejcem byla kapitola samá pro sebe…jako, že katastrofa, ale nakonec se vše povedlo zařídit a dovoz tohohle Mustanga byl realizován.

neDovoz Mazda 6 2.5i

Věřte, že máme zkušenosti, kde pro auto jet a kde pro auto nejet. Klient si našel Mazdu 6. Krásná Mazda 6. 2.5i benzín, auto údajně jen ťuknuté na levý přední blatník, nicméně po naší kontrole se ukázalo, že byla kompletně kitovaná pravá strana, takže bouračka.

Klient si nedal říct….a nedal…. Ačkoliv jsme upozorňovali na to, že to zkrátka nevypadá seriózně, tak chtěl daný vůz dovézt.

Dovoz Mazda 6 z Německa
Dovoz Mazda 6 z Německa

V čem byl problém? Auto prodával Polák u polských hranic…. To byl problém, navíc cena byla velmi lákavá. Takže klient naštěstí zaplatil jen výdaje a něco na „kafe“, ale my jsme jej ušetřili od koupě vraku…doslova. Na fotkách vše super 🙂 , jako v ČR. Nicméně již má novou Mazdu 6 2.0 po Němci a nebouranou…ano o 700 euro dražší, ale bez nadstandartní dávky kitu na pravém boku 🙂 .

Pokud hledáte pěkné auto, tak nás kontaktujte, budeme se těšit.

Mohlo by vás zajímat