Dovoz aut během koronaviru

Dovoz aut po karanténě

Jak bude vypadat dovoz aut? Vážení klienti, po skončení 14 denní domácí karantény, kterou jsem měl od 13.3., neboť jsem byl v Německu pro auta, řeším stejně jako jiní živnostníci, jak dlouho bude daná situace trvat.

Upřímně, to nikdo neví a nechci být zlým prorokem, ale podle mého názoru se hranice uvolní až jako poslední, poněvadž bude stále hrozit nebezpečí dotažení „té sviňské Korony zpět do ČR“.

Tudíž pro dovoz auta s Mujdovoz.cz je to špatenka. Upřímně… i kdyby to šlo, tak nevím, jestli bych nyní někam do zahraničí pro auta jel a to nejsem schizofrenik. Občas některé věci dělám i tzv. na „punk“, když to pomůže situaci, ale tohle mě neláká.

Dovoz aut a čas pro rekapitulaci působnosti Mujdovoz.cz

Za těch 14 dnů, kdy jsem zapomněl na to, jaké to je řídit auto :-), což je pro mě asi největší peklo. Opravdu mě cesty do Německa chybí, protože mám rád svou práci. V hlavě jsem si shrnul všechna auta, všechny cesty, které jsme ať již společně či jen já podnikli a je na co vzpomínat… :-).

Jsem přesvědčený, že projekt Mujdovoz.cz má smysl a pomohl řadě lidí ke svému hezkému autu nejen z Německa. To znamená účel byl splněn!

Recenze pro dovoz auta s Mujdovoz.cz mluví za vše

Důkazem toho všeho jsou recenze klientů, kteří měli zájem o dovoz aut.

Tito lidé měli často ze začátku obavy, možná mě i nevěřili. Měli strach z toho, jak vše dopadne, co bude J&J za člověka, jestli bude jejich nové v pořádku atd…

Po dovozu auta, tihle ti stejní lidé napsali své pocity a zkušenosti, ať již na firmy.cz, google business popřípadě facebook…a to je pro mě to nejvíce!!!! Prostě krása…

Neberu jen jednoho idiota na Facebooku, který mě vůbec nezná a já jeho a napsal na FCB nějakou blbost o tom, že mám dluhy apod. Však se koukněte :-), já mám z toho legraci. Bohužel, blbost některým lidem byla daná zřejmě geneticky a nikdo s tím nic nenadělá.

Bavím se zde o klientech, kterým Mujdovoz.cz zařídil dovoz auta.

Velice mě potěšila recenze klienta, který dává Mujdovoz.cz 6 hvězdiček z 5. To je slušný výsledek :-), že? Celkově si velice vážím všech recenzí od všech klientů. Moc za ně děkuji.

Co dělá dovozce aut nyní?

Nejsem typ člověka, co by jen seděl a čekal na zázrak, to mě nebaví :-). Přes půl roku máme rozdělaný zcela nový a náročnější projekt, týkající se také aut. Tudíž alespoň máme čas jej pilovat a celkově se věnovat jen jemu.

Tudíž práce mám stejně, jen nemusím pro auta do Německa. Jakmile se daná situace ohledně Korony uklidní, tak věřím, že opět pro auta do Německa vyrazíme.

Celkově jen přehodnotím četnost dovozů aut a už asi nepojedu takové „bomby“, které jsem jel. Nemějte obavy, neboť kvalita služeb Mujdovoz.cz byla, bude a zůstane na velmi vysoké a lidské úrovni. Na tom si zakládám a stále budu. J&J

Mohlo by vás zajímat