Dovoz aut každého roku výroby

Dovoz auta každého roku výroby

My neděláme rozdíly mezi stářím auta, množstvím peněz na koupi apod. Chováme se ke každému klientovi stejně. Požadujete dovoz auta z roku výroby 1993? Dobře, jsme tady pro Vás. Mohl se o tom přesvědčit i klient, požadující dovoz auta od výrobce Mercedes Benz.

Dovoz starších aut

Dovoz takových vozidel musí být ještě pečlivější než u novějších vozidel. Kontrola všeho… koroze, lakování, podlahy, prahy, kitování, doklady, vin, testovací jízda, funkčnost výbavy atd…je toho hodně. Přesto všechno i u těchto aut máme podmínku a to tu, že auto musí mít platnou STK!!! Nemá? Pak nás nezajímá a pro takové auto nejedeme.

Dovoz Mercedes 124 coupe 1993

Klient je fanda značky, tudíž auto si musel pochopitelně 🙂 najít sám a my jsme „jen ověřili vše ostatní“. Nakonec jsme jeli pro opravdu krásné auto.

I starší auto musí mít původ a stav

Konkrétně tenhle Mercedes bylo auto po druhém majiteli, paní byla ročník 1922…. Vůz byl na tak starý mercedes v perfektním stavu, minimum koroze a puchýřků…. Co by za takový stav v oblasti koroze daly „masařky“ – (typ Mercedesu po téhle verzi), auto mělo lakované asi 4 díly, nicméně nebylo bouráno – lakované díly po 26 letech je ještě krásná práce 🙂

Auto bydlelo v garáží, která byla uklizená takovým stylem, že by kdekdo mohl takový úklid závidět i doma viz foto. Jakmile se otevřely vrata garáže a já uviděl ten „skvost“, nemohl jsem se dočkat, až jej nastartuji a projedu. Vše proběhlo bez problémů, auto se zaplatilo a jeli jsme 950 km zpět do Ostravy.

Více foto v sekci dovezené vozy.

Dovoz BMW 320i 2003

Podobně na tom bylo i BMW z roku 2003, jednalo se o 320i 125 kw.

Byla to poctivá E46. Auto mělo také lakované 2 díly, nicméně bez kitu apod. A jak jsme již psali v několika článcích…téměř každé BMW je lakované a je jedno, jestli je staré 2 roky nebo 15 let.

U tohoto BMW vše fungovalo, vč. sedadel, oken. Opět na tak staré BMW, minimální koroze, top výbava, najeto? 136 tis.km!!!! Auto jelo krásně, zvuk na jedničku, prostě paráda.

Oběma klientům děkuji za radost, kterou mě udělali, že si pro dovoz takových typů aut vybrali Mujdovoz. Hledáte podobné vozy? Kontaktujte nás.

Mohlo by vás zajímat