Jsme dobří v dovozech i v obsahu webu

Že je to smělé tvrzeni?

Asi ano, nicméně jsem dneska od jednoho klienta zjistil jednu pozitivní a zároveň i negativní informaci. A to tu, že konkurence má na svém webu náš obsah a jejich „správce“ kopíruje obsah našeho blogu a ukládá to na jejich web a považuje to za své „novinky“.

Nevím, zda-li je to tak či nikoliv, nicméně volal jsem majiteli firmy a říkal, že na to mají svého člověka, který jim tam obsah vkládá, což je zřejmě pravda, poněvadž my si svůj obsah tvoříme sami a vše co se tady dočtete jsou jen a naše zkušenosti s dovozem aut ze zahraničí.

Asi máme na mujdovoz.cz dobrý copywriting

Pozitivní na tom je fakt, že to někomu přijde zajímavé a obsah má nutkání nakopírovat, ačkoliv tím porušuje autorský zákon, což mu evidentně nevadí.

Majitel konkurenčního webu říkal, že to se správcem webu probere. Nicméně požádal jsme ho, aby náš obsah ze svých stránek vymazali…, tak uvidíme, kam se tato záležitost posune, pevně věřím, že se posune správným směrem a náš obsah z jejich webu odstraní.

Sami s některými dovozci spolupracujeme, jsme lidi…a vždy se s každým domluvíme a pevně věřím, že v tom nebyl úmysl konkurence, ale jednalo se o dementní zkrat daného „copywritera“, který za to bere ještě bere nemalé peníze.

Vzkaz pro daného copywritera:

Vážený pane, to co děláte je krádež, poškozujete nás a svým způsobem i konkurenci. Dole na webu je uvedeno, že kopírování obsahu webu je bez našeho souhlasu zakázáno, nevím jak ještě upozornit na fakt, že obsah je našim vlastnictvím. Vymažte obsah ze svých novinek, který patří nám.

Děkujeme.

Nejsem copywriter, ale myslím si, že když Vám za to někdo platí, tak by bylo fajn vymýšlet své nápady a myšlenky. Pokud na to nemáte buňky, asi bude lepší se podívat po jiné práci…, poněvadž tvorba originálního obsahu webu Vám příliš nejde.

Mohlo by vás zajímat