Dovoz Audi Zn. 3,1,2 a s obavami!

Dovoz Audi A8 je i pro nás zážitek

Mujdovoz.cz oslovil klient z Jižních Čech. Měl zájem o dovoz Audi z Německa, nicméně jak sám říkal, „nemám čas a ani chuť někde s vámi „trajdat“ po Německu“, neboť má svůj business o který se musí starat, což jsme při předání auta pochopili. Takže byla zvolená varianta dovozu auta s druhým řidičem.

Dovoz AUDI 3, 1, 2? Ne, není to chyba…

Vybrali jsme společně 3 Audi, ze 3 jsme vybrali 1 Audi a za 2 dny měl klient auto před svým domem v nádherném okolí Českého Krumlova. To město mě prostě vždycky dostane, prostě nádhera, stejně jako celé J. Čechy.

Dovoz auta byla náhoda s obavami

Po předání auta novému majiteli, který nechápal, že jsme auto opravdu dovezli a nechtěli jsme žádný příplatek se trošku prolomily komunikační ledy.

Přiznejme si to na rovinu, klient nám jen tak po telefonu nevěřil!

Klient nás pozval na výborné presso (což já můžu kdykoliv, jen ten den jsem jich už měl v sobě asi 5, ale co už 🙂 ) a přiznal barvu, proč si vybral nás a z čeho měl obavy.

Nevěřil jsem Vám

Doslova řekl. „ Chlapi , nevěřil jsem, že mě auto opravdu dovezete a když už dovezete, tak že za dovoz auta nebudete chtít Vaši cenu, ale nějaký příplatek“ „Jedinný důvod proč jsem si vybral Vás, ale stejně jsem Vám nevěřil, že to klapne, je to jak máte udělané webovky a co tam píšete. Nechápal jsem a ptal jsem se, proč si to myslel? Poté jsem pochopil.

Mujdovoz drží slovo i bez smluv

Ve vedlejším městě totiž nějaká firma vozí taky auta, jenže jak se dozvěděli pro jaké auto pojedou, tak najednou z jejich původní ceny za dovoz auta 26 000 Kč byl dvojnásobek, tudíž 52 000 Kč. S Mujdovoz.cz to měl klient za 21 000 Kč i s druhým řidičem.

Zeptám se jen tak pro zajímavost…“Lidi na co potřebujete smlouvy na dovoz auta?“ Podle mě slovo chlapa platí a tak by to mělo být i v dnešní hektické době, kterou si stejně podle mě děláme sami. Dle mého se někteří lidé ženou někam, neví ani kam a vytrácí se mezi námi mimo jiné i hodnota řečeného slova. Ale to je jen můj názor 🙂

Dovoz auta z Ostravy? To „dopadne…“

Aby toho nebylo málo, tak byla další pochybnost při dovozu auta…jsme z Ostravy.

Obavy z firmy z Ostravy? „ Ano byly“ , neboť jak klient říkal… „když se mnou vypekli, skoro sousedi, tak od Ostraváků jsem nečekal vůbec, ale vůbec nic, ale spletl jsem se a jsem za to rád“. 

No a ejhle, dovoz aut s firmou z Ostravy není překážkou. My držíme při dovozu auta slovo ve všem a nepotřebujeme k tomu žádné smlouvy o dovozu a jiné papírové nesmysly. Domluvili jsme se po telefonu? Tak vše řečené platí… Tečka :-).

Mohlo by vás zajímat