Dovoz Audi s nájezdem přes 200 tis.km

Dovoz Audi A6 z roku 2009 1 Kč za 1 km

1 koruna za 1 ujetý kilometr, tak nějak by se dala stylizovat tahle krásná Audi A6 Avant 3.0 TDI, kterou jsem dovezl klientovi na jih Moravy. Co mě velice potěšilo,  tak se jednalo o kamaráda od skvělého chlapa, kterému jsem dovezl tuhle krásku Audi A6 po 10 letech.

Jaké má Audinka parametry?

Audi A6 3.0 TDI Quattro z roku 2009, vůz po 2 majitelích. Servis jen AUDI, vůz měl nějakou drobnou kosmetiku vlivem provozu, nicméně bez nehod. Ta kosmetika, to bylo vše…, nic víc tam nebylo.

Stav Audi na jedničku

Audi i za studena chytla na první pokus, nikde nic nesvítilo, nechrastilo apod.  Po zahřátí automobilu jsme vyzkoušeli všechny styly jízdy a auto se chovalo na jedničku s hvězdičkou vč. automatické převodovky.

Tohle auto, že mělo najeto přes 200 tis.km? HA, dejte si na budík kilometrů nálepku a myslete si, že jste si koupili auto se 100 tisíci kilometry, protože přesně takhle Audi vypadala…na poloviční nájezd.

Kilometry nejsou u ojetých Audi problém

Opět tohle „neumírající“ téma nájezdů u ojetých aut otevírám, neboť se jen potvrzuje, že nájezd přes 200 tis.km není u podobných aut problém ať už je to AUDI, BMW nebo Mercedes, ale i jiné vozy, pokud! je o ně hezky staráno.

Jsou to vozy dělané na výdrž a pokud se k nim někdo hezky choval a nedorasoval je hned po třech letech provozu, tak ty auta najedou min. dalších 200 tis.km bez větších problémů.

Jenže více než polovina zájemců o ojetá auta to stále ještě nepochopila a ženou se slepě jen za nízkým nájezdem , stav neřeší a pak doma v obýváku řeší, jestli si mají koupit Audi s 200tis.km a nebo „zaručenou Octavii s původem z ČR“ No jasně, že Audi z Německa. 🙂 a nikoliv vylítanou fleetovku z ČR. SMS od klienta asi nepotřebuje komentář…to je důvod, proč dělám dovoz aut z Německa!!!

Chci dovoz Audi? Tak na ní musím mít peníze

Poslední poznatek k těmhle dvou krásným vozům. Oba noví šťastní majitelé mají jedno společné… chtěli Audi? Tak jí chtěli mít v super stavu a nehledali Audi A6 za cenu vylítaného superba. To je velice důležitý mezník koupě kvalitního ojetého auta. Kdo jde jen po ceně a chce machrovat, před sousedama :-),  tak ať si takové auto koupi v Čr v bazaru nebo nějakým „autocentru“.

Hledám prémiovku? Tak na ní musím mít peníze. Zkrátka tito klienti se nechovali tak, že by napsali poptávku typu…sháním dovoz Audi A6 , seženete ji za 160 tisíc? Neseženu…, resp. Seženu…vrak, kterých je v ČR dost. A vraky nevozíme, takže nic…

Mohlo by vás zajímat