Bez rizika? Ojeté auto? Říkáme pravdu, to je celé

Dovoz aut z Německa není bez rizika. Chcete PRAVDU?

Dovoz aut bez rizika zkrátka a jednoduše nejde. Vyděsila Vás naše odpověď? Ano. Jsme upřímní a nebudeme Vám lhát. My v Mujdovoz.cz jsme maximálně opatrní na to, kam pro ojetá auta z Německa jezdíme. Řešíme vždy na prvním místě původ ojetých aut a historii. To je pro nás nejzásadnější. To co konkurence u ojetých aut neřeší, tak my ano a zakládáme si na tom. Tvrdíme jedno. Původ je pro dovoz auta vším. Podívejte se na videa konkurenčních dovozců, jak dopadají výjezdy na slepo a nebo i k nám na našem Youtube kanále, kdy se občas někomu zastavíme zkontrolovat auto v německém autobazaru, jen tak na blind. Třeba zde. Passat. Aniž bychom jej měli navolané podle našich pravidel a standardů.

Dovoz aut a bez rizika?… no „jistě“

Bez rizika? Vážně tomu chcete věřit? Nákup ojetého auat i v Německu je vždy rizikem a nejen ojetého auta. Jak lze riziko při dovozu auta eliminovat? Poptejte dovoz auta u nás. K dovozům aut přistupujeme tak, jako bychom dané auto kupovali sobě. TZN. Nemáme problém zakázku o dovoz auta odmítnout, protože, pokud bychom dané auto nedovezli sobě, tak ani Vám. Je to snadné.

Dovoz aut z mobile.de je stejně rizikovým, jako odkudkoliv jinde, ale o tom, jsem již psal v předchozím článku na našem webu Mujdovoz.cz.

Jaký je postup pro dovoz auta s Mujdovoz?

  • Oslovíte nás emailem popř. telefonicky
  • Vybereme vhodné auto
  • Ověříme stav, původ ojetého auta z ČR – šetříme Váš i náš čas a peníze.
  • Klient jezdí do Německa s námi. Jste osobně při nákupu – znáte cenu, vidíte prodejce auta.
  • Na místě se auto zkontroluje, projede. Prověříme doklady a vše podstatné pro registraci auta v ČR.
  • Platíte si auto, Vy jste na smlouvě jako kupující, my do procesu nákupu nijak smluvně nezasahujeme.
  • V ceně dovozu jako u jedinného dovozce aut v ČR máte německé převozní čísla vč. pojištění v ceně. Věděli jste, že jízda po německých cestách u aut koupených v Německu na českých obchodních číslech je nelegální? Jako byste SPZ na autě neměli.

Dovoz aut není bez rizika, nikdy nebyl, není a nikdy nebude. Ale jsou cesty, jak riziko u dovozu aut eliminovat. Pokud jsme Vás příliš s naší otevřeností a pravdomluvností moc nevyděsili. A máte zájem o auto z Německa, tak nás kontaktujte.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat