Dovezeno do: Praha

MINI COOPER…?

Mini COOPER, co dodat? Pro všechny zájemce… mějte na něj potřebný rozpočet, nechtějte na tomhle autě šetřit za každou cenu a koupíte si krásného MINIho. Stejně jako majitel tohoto krásného auta. Tohle auto je jako šperk, nekupujete jej proto, že musíte, ale proto, že chcete!!!

Tenhle Mini Cooper byl ve stavu nového vozu.

Opravdu byl, ikdyž ti, co mě znají, tak vědí, že tuhle frázi u ojetých aut nerad používám. Cena Miniho byla velice přívětivá. Auto pocházelo přímo od dealera BMW, který Miníka prodával. Za svou kariéru dovozce aut jsem až na 1 Miniho dovezl každé MINI od dealerů BMW s naprosto jasnou historií.

Ať již po poškození, či nikoliv, ale vždy s naprosto jasnou historií, servisem a původem. A Pokud je MINI opravován přímo v Německém BMW, tak věřte, že byste ně autě vůbec nic nepoznali. Koukněte na některé Miníky, které jsem dovezl do ČR. Jeden krásný žlutý Mini cooper.

A jeden černý Mini Cooper Clubmann.

Budoucí majitel Mini Cooperu nevěřil svým očím

Majitel tohoto krásného vozu měl upřímnou radost a sám nechápal, jaký krásný vůz si koupil. Tenhle MINI Cooper byl opravdu krásný, ostatně jako téměř každý MINI. Tahle značka je o individualizaci auta a co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. Ale to je v případě tohoto auta v pořádku. Já jsem osobně přesvěčen, že výběr tohoto auta se povedl a má vše co člověk potřebuje a očekává. Klient nechtěl kožená sedadla, nechtěl příplatková kola apod. Jak sám řekl…NA co? A má svatou pravdu. Tohle auto je o radosti, o vzhledu o jízdních vlastnostech. Nepotřebujete vyšší výkon, věřte mě, že ne. Tohle auto tahá a tahá… předjíždění? Dílem okamžiku. Brždění? Okamžitá odezva.

Pokud hledáte dovoz vozidla značky MINI, tak k tomu přistupujte jako ke koupi šperku. Nekupujte kdejaký „šmuk“, ale vyberte si hezké auto s původem a od seriozního prodejce Mini. Chcete automatickou nebo manuální převodoku? Je to na osobní preferenci, ale věřte, že manuální je perfektní!

Budu se těšit na příští dovoz MINI Coopru. J&J

Detailni informace

Značka MINI
Model COOPER S
Rok výroby 2020
Počet najetých KM 11 300
Stav Nového auta
Barva vozidla Šedá
Barva interiéru Látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1984
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.