Dovezeno do: Praha

Mini Clubman S?  No jistě, kdykoliv 🙂

Dovoz Mini Clubman S pro klientku z Prahy. Auto bylo v původním stavu, nebouráno, nelakováno, nicméně neslo na sobě jisté stopy používání, byť mělo nízký nájezd – viz.pravé zadní dveře, nějaký škrábance, ale ty se budou dát rozleštit.

Nicméně mladá klientka přistupovala k věci prakticky a říkala, že kdyby chtěla auto, bez poškození, tak si musí koupit za necelý milion nové… 🙂 .  Neřekl bych to lépe.

Mini Clubman S v detailu

Nicméně, pojďme k tomuto Mini Clubman S konkrétně. Auto pocházelo od prvního majitele -což byla firma. Mini nemělo pro někoho nijak bohatou výbavu,  ale mělo to, co mladá žena, kterou baví řídit k životu potřebuje. Silný motor, automatickou převodovku, neboť manuální převodovku si nepřála a to je tak asi vše 🙂 . Samozřejmě Mini měl navigaci, vyhřívaná sedadla, tempomat atd…, tudíž opravdu to, co k životu běžně potřebujete, tak tohle všechno auto mělo.

Proč se klientka rozhodla pro Mini Clubman?

Poněvadž potřebuje větší auto, než je klasický Mini, neboť podniká a potřebuje občas něco převážet. Navíc se jí, stejně jako mě, líbí řešení zadní části… jo Mini je zkrátka stylovka.

Pokud hledáte dovoz Mini z Německa, zavolejte mě. Pro mě, to jsou krásná a jízdně zajímavá auta. Věřím, že i tenhle Mini Clubmann S bude v Praze dělat jen radost.

 

Detailni informace

Značka Mini
Model Clubman S
Rok výroby 2018
Počet najetých KM 21 340
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Červená metalíza
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 1989
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.