Dovezeno do: Praha

Mazda 6 2.5i

Co k tomuto autu říci? Podle mého je krásné, krásně se řídí, má dostatek vnitřního prostoru pro posádku i zavazadla. ALE! Má jednu obrovskou nevýhodu…. Je jich málo, drží si neskutečně cenu a má v dané třídě věčného rivala Škodu Superb a nebo Volkswagen Passat.

Superb, Passat, Mazda 6?

Ano, Škoda Superb a nebo Volkswagen Passat dávají pro rodinu smysl, pokud hledáte dieselový motor. Jenže! Pokud hledáte benzínové auto a chcete si jízdu užít, pak není co řešit.

Tahle krásná Mazda 6 2.5i měla v Německu opravu za nějakých 2 tis.euro, nicméně jezdím jen k seriozním prodejcům, vím jak se zeptat a téměř vždy z prodejce dostanu, co k autu potřebuji. Na autě by nikdo nic nepoznal… navíc oprava za 2 tsi. euro je v Německu opravdu drobnost. Bohužel nová auta jsou samý asistent, čidla, ledky….a každý ťukanec stojí desítky tisíc.Likvidátoři pojišťoven by vám mohli vyprávět :-).

Nicméně jsem pevně přesvědčen o tom, že v ČR by tuhle opravu nikdo nepřiznal. A přitom o co jde? Je to ojeté auto, je to po opravě zadního dílu, tak je snad normální to přiznat a je to. A pokud zájemce o ojeté auto hledá „nové auto“. Tak si musí vzít milion a jít si koupit novou Mazdu 6. Je to tak snadné….

Mazda s tímhle motorem jela opravdu krásně a ten, kdo se bojí spotřeby, tak věřte, že jsme s klientem jeli z Německa za rovných 7,5 litru benzínu. Což vzhledem k rychlosti, hustotě provozu považuji za velmi hezký výsledek.

Musíme si uvědomit, že je to 2.5 benzínový motor, žádný maloobjemový motor s turbem, ale pořádný motor.

Pokud hledáte dovoz auta jako je Mazda, rád s výběrem a dovozem auta pomohu, jsou to skvělá auta a já se budu těšit. J&J

Detailni informace

Značka Mazda
Model 6
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 43 500
Stav Ojeté - zachovalý, stav nového auta
Barva vozidla Červená metalíza
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 2489
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.