Dovezeno do: Pardubicko

Hybridní auta z dovozu?

Ano, roste zájem o hybridní auta… Mujdovoz.cz zařídí dovoz hybridního auta snadno a bez řečí :-).Tak nějak by se dal popsat i dovoz z Německa této krásné Toyoty Auris v Hybridu. Toyota Auris Hybrid, převzala techniku z Toyoty Prius třetí generace, kterou já osobně pasuji do etalonu naprosté spolehlivosti. Sám jsme Toyotu Prius třetí generace vlastnil a rád na ní vzpomínám. Toyota Auris Hybrid si vypůjčila techniku, nicméně zapomněla na odvázaný aerodynamický tvar a tuto spolehlivou techniku schovala pod kabát naprosto běžné toyoty auris combi.

Proč se zajímat o hybridní auta?

V případě této Toyoty Auris Hybrid si budete užívat pohodu a klid uvnitř vozidla při cestování městem, můžete zažít extrémní spotřebu ve městě a k tomu nebudete, za „exoty“, co si koupili Toyotu Prius. Navíc je zde jeden nepopíratelný fakt a tím je zavazadlový prostor.

Zkrátka rodina potřebuje větší zavzadelník a tady Toyota Prius nemůže sloužit i kdyby chtěla sebevíce.

Takhle Hybridní Toyota Auris byla po dvou majítelích, německý původ, byla nebouraná a celkově ve velmi hezkém a zachovalém stavu. Dovoz zpět do ČR se již udával ryze v dálničním tempu s výslednou spotřebou 5,3 L na 100 kilometrů.

Než si všichni opět budou stěžovat na tento údaj, tak vezměme v potaz, že spotřeba je jen 1 údaj, proč by člověk měl zvažovat nákup hybridního auta. Spotřeba ve městě bude min. o 0,8 litrů nižší, nebudete muset řešit starosti se servisem a poruchami a jako bonus si tyto Toyoty drží svou cenu. Je to kvalita a všichni lidé, kteří se pohybují kolem aut to moc dobře vědí.

Zajímají Vás hybridní auta? Mujdovoz.cz také a mám je rád. Dovoz Hybridního auta rychle, snadno a v ceně při dovozu auta máte převozní čísla a pojištění.

Detailni informace

Značka Toyota
Model Auris
Rok výroby 2013
Počet najetých KM 160 590
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Bílá
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 1789
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.