Dovezeno do: Vsetín

HONDA CRV – dává smysl?

Honda CRV je mezi zájemci o ojetá SUV velmi oblíbená. Konkrétně zde se jednalo o auto z roku 2013, pocházelo od prodejce Honda a za 1 rok, zdražilo téměř o 2tis.euro!!!

Ano, čtete správně v roce 2022 ojetá auta zdražují, namísto toho aby zlevňovala. Je to na Chocholouška, ale nikdo s tím nic neudělá. Zase na druhou stranu, klient ušetřil na kurzu, neboť před rokem byla korun vs. euro o 1,3 Kč min. někde jinde.

Původně to měla být Dacia 4X4

Klient původně uvažoval o zánovní DACII 4X4, nicméně, prvně mu tuhle myšlenku vymluvil jeho mechanik a pak jsem to dokončil já, neboť porovnávat Dacii a Hondu CRV, ačkoliv staršího data výroby opravdu nejde. To, že je auto novější, neznamená, že je lepší a v případě těchto dvou výrobců to platí stonásobně.

Honda CRV?

Doporučuji ji všem, kteří chtějí auto o které se nebudou muset starat a při správné údržbě vás nebudou čekat nečekané odstávky auta a drahé poruchy, které znají lidé od ostatních výrobců aut. Honda CRV v benzínové variantě jede hezky, ačkoliv to není žádný trhač asfaltu. Je to kliďas, který umí jezdit i za rozumnou spotřebu…na dálnici jsme jeli kolem 8 litrů na 100 km.

Pokud někdo hledá diesel, tak mám dobrou zprávu. Honďácký diesel 2.2, pokud má jasnou a doložitelnou historii není žádným průšvihářem. Jede silně, má vyšší kroutící moment. Klient do téhle Hondy CRV diesel nechtěl, neboť auto bude využíváno převážně pro kratší trasy, tudíž to nedává smysl.

Na některé Hondy CRV, které jsem dovezl se můžete podívat zde. Nebo zde. Všechna auta pocházela vždy od ofic. Prodejců Honda. Proč? Neboť s Hondami v Německu obchodují občas i pochybná lidská individua ke kterým odmítám pro auta se svými klienty jezdit. Pokud hledáte dovoz Hondy CRv, tak mě zavolejte a dovezeme ji.

Pokud nepotřebujete, takhle velké SUV a hledáte kompaktnější Crossover, pak doporučuji vzít do hledáčku i Suzuki SX4 Scross. Je to také prostě skvělé auto!!!!

Detailni informace

Značka Honda
Model CRV
Rok výroby 2013
Počet najetých KM 108600
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Šedá metalíza
Barva interiéru Černá alcantara,kůže
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1998
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.