Dovezeno do: Nový Jičín

Dovoz Volkswagen z Německa?

Zájemce o dovoz auta z Německa již nějakou dobu hledal Volkswagen Tiguan.

Měl podmínku , aby to byl diesel a 4 motion tzn. pohon 4X4. Byl zde problémek a tím byl rozpočet. Úkol zněl jasně … Koupě auta, dovoz auta a přihlášení apod. do 300 000 Kč maximálně. Jistě u aut s 200 tisíci najeto a s pochybnou minulostí to není problém, nicméně taková auta Mujdovoz nevozí.

Hledali jsme asi měsíc a viděli hodně Volksagenů Tiguan 4 motion…a výsledek? Hodně aut bylo v minulosti více či méně poškozeno na přední části nebo „zadky“. Nebo neměly průhlednou historii nebo byly z půjčoven apod. 2 auta jsme poslal klientovi já, nicméně do 3 dnů byly prodané. U dovozu auta z Německa se musí jednat rychle, neboť dobrá auta jsou hned pryč. Auta si většinou posílal klient a pak poslal tohoto Tiguana.

Auto mělo být údajně po 2 majitelích, původem opravdu z Německa a prodával jej dealer Fiatu. Na auto jsem zavolal, vše ověřil, prodejce přiznal, že Volkwagen byl v minulosti také poškozen, ALE! jen na pravé dveře.

Při nákupu ojetého auta musí být člověk realista

Zkrátka v této cenové relaci, pokud chce člověk auto s nízkým nájezdem a alespoň nějakou výbavou je nutné počítat, že vozidlo bylo v minulosti nějak poškozené. Nicméně zde nebylo poznat vůbec nic, vše opravené ve Volkswagenu.

Navíc vozidlo bylo po výměně brzd. Mujdovoz již zařídil několik dovozů Volkswagen a pokud hledáte dovoz auta z Německa, kontaktujte nás.  

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model Tiguan
Rok výroby 2011
Počet najetých KM 127 600
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Černá
Barva interiéru Šedá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1997
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.