Dovezeno do: Ostravsko

Dovoz Vokswagen Sharan 2.0 TDI 110KW

Dovoz tohoto Volkswagen Sharan se odehrál v rychlým duchu. Klient měl peníze, věděl co chce za auto, nečekal na „zázrak“ a šlo se na vyřizování dovozu auta.

Požadavek? Klient chtěl Volkswagen Sharan 2.0 TDI 110 KW s manuální převodovkou. Vůz bude občas využívat na tahání přívěsu a jinak pro cesty se svou rodinou. Našli jsme společně asi 4 auta a divte se nebo ne, téměř každý i mladý sharan byl více či méně poškozen.

I Tento zachovalý kus byl po výměně kapoty a blatníku. Klient na to šel selským rozumem!

Nekupuju nové auto, cenový diskont je téměř 50%, tudíž je jasné, že s tím autem něco mohlo být děláno. Skvělý přístup pro nákup používaného auta. Oprava proběhla ve Volkswagenu a věřte, že nikdo nám nic neříct, tak to nikdy nikdo nezjistí. Opraveno vše na jedničku s hvězdičkou!

Dovoz tohoto Volkswagenu byla radost, neboť opět… skvělý klient, příjemně jsme si cestou popovídali, nákup používaného auta bral pragmaticky a výsledkem je tento Sharan, který by v ČR stál min. o 100 000 Kč více, než když se konal dovoz auta z Německa. O 100 000 Kč! A to nikdo neví, co jsou za auta v ČR… odkud byla dovezena, jak byla nebo nebyla poškozena apod. Tady byla téměř jistota, že to co jsme o autě věděli, tak tak bylo.

Co se výbavy týče, tak byla dostatečná – navigace, vyhřívaná sedadla, tempomat, automatická duální klima atd. Zkrátka vše co běžný uživatel auta pro rodinu potřebuje. Jako bonus byly posuvné elektrické boční dveře. Naopak klient nepožadoval led osvětlení, automatickou převodovku popř. silnější motorizaci…chtěl zkrátka snad osvědčenou „klasiku“, neboť 2.0 Tdi se 110 Kw zatím nevykazují v servisech zásadní problémy.

Pokud hledáte dovoz Volkswagen Sharan nebo jiný vůz, zavolejte a vše probereme.

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model Sharan
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 131000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Šedá
Barva interiéru Černo šedo bílá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1998
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.