Dovezeno do: Praha

Dovoz Volkswagen Golf 7 GTD z Německa

Pokud si chcete užít rychlost, výborný podvozek a sportovní posed, pak je dovoz Volkswagen GOLF GTD z Německa dobrou volbou. Potřebujete s autem denně jezdit do práce a bojíte se nákladů s verzí GTI, pak je verze GTD velmi praktickou volbou.

Tenhle Volkswagen Golf 7 GTD byl přímo od dealera Volkswagenu. Golf byl ve velmi hezkém stavu, nebouraný, nelakovaný, zkrátka velmi hezké auto. Klient měl z auta velkou radost a několikrát mě to při každé zastávce na cestě zpět do ČR připomenul. Tohle je pocit, který nikdo penězma nevykompenzuje a jsem velice rád, že jsem mohl být při dovozu tohohle krásného auta nápomocen.

Nevím jak Vám, ale mě se hrozně líbí vzor potahu na verzích GTI nebo GTD. Na druhou stranu, řadě kamarádům od šťastného majitele se daný vzor nelíbí. Nutno podotknout, že jakmile to uvidíte na živo, tak už není pochyb a do dané atmosféry uvnitř se zamiluje i zarytý odpůrce Volkswagenů. Auto jelo velmi svižně, řadilo krásně a výsledná spotřeba při hooodně dynamické jízdě zpět do ČR? Lehce přes 6 litrů nafty na 100 kilometrů.

Pokud hledáte dovoz auta pro zábavu máte několik variant. Volkswagen GOLF 7 GTD, GTI, Honda Civic, Toyota Yaris S, Audi A3, Audi A4 s většími benzínovými motory,  samozřejmě BMW s větší motorizací, nicméně to se už bavíme o jiném rozpočtu na auto. Jsou zde i Mazdy 2.5, popř. Mazdy MPS je toho více :-). Golf GTD je rozumný kompromis mezi pořizovací cenou, využitím a náklady na údržbu. Přece jen je to 2.0 TDI s 135 Kw. Přepínaní režimů jízdy udělá s autem svoje.

Pokud hledáte dovoz podobného auta, nebo jiného auta pro zábavu a radost, tak zavolejte a vše společně zvládneme.

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model GOLF GTD
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 89 000 Km
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Černá perleť metalíza
Barva interiéru Krásná károvaná GT sedadla
Typ řazení Automat
Objem motoru 1989
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.