Dovezeno do: Praha

Dovoz Škoda Octavia z Německa

Společně s klientem jsme našli tuhle Škodu Octavi ve verzi combi s motorem 1.6 tdi. Opět ten samý příběh jako u Golfu s 1.6 tdi. Na normální ježdění tenhle motor dostačuje, pokud nepotřebujete dávat okolí na odiv kroutící moment, na který stejně nikdo není zvědavý.

Dovoz Škoda Octavia z Německa, která byla původně firemní auto po leasingu. Vůz byl nebouraný, nelakovaný v dostačující výbavě vč. navigace, tempomatu a druhou sadou kompletních kol. Co si musí klient udělat je kompletní vyčištění interiéru, neboť prodejce tenhle vůz vykoupil pár dní, před naší koupí. Nicméně čištění interiéru bych si udělal asi u každého auta, které si kupuji po někom.

Pokud hledáte dovoz podobného auta pro sebe nebo pro svou rodinu, tak nám zavolejte a jistě vymyslíme dovoz auta i pro Vás. Škoda Octavia stejně jako podobné koncernové vozy mají jednu výhodu a nevýhodu. Je jich všude hodně…jen dobrá půlka jsou bouračky, ať již větší či menší a nebo se jedná o importy aut z Itálie nebo Francie. Nemyslete si, že situace v ČR s auty původem z ČR je jiná…není 🙂 .

Detailni informace

Značka Škoda
Model Octavia Combi
Rok výroby 2015
Počet najetých KM 175000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Štříbrná metalíza
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1589
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.