Dovezeno do: Ostravsko

Dovoz Seat Alhambra z Německa

Tenhle krásný dovoz Seat Alhambra z Německa je po prvním majiteli. Servis jen VW(SEAT), ano je nebouráno v původním stavu..A tady pozor 🙂  Všichni chtějí co nejvíce původní stav. Jenže. Pokud chce někdo původní stav, tak nemůže u auta téměř se 100 tisíci km požadovat, aby auto vypadalo jako nové…., to zní logicky, že ano? Tak proč to někdo vyžaduje? 🙂

Nicméně klient pro tohle auto, byl naštěstí rozumný a nějakou kosmetiku na Seatovi neřešil. Po příjezdu jsme společně auto „prolezli“. S klientem jel i jeho kamarád, mimochodem sympoš, vlastnící marketingovou firmu, který rád peče dorty na objednávku, takže pokud chce někdo dort, tak dám kontakt 🙂 Vše jsme společně zkontrolovali, já řešil spíše tu „technickou“ část a kluci interiér a „pihy na kráse“ vše fungovalo jak mělo, vč. el.kufru a bočních zadních dvěří a jeli jsme na testovací jízdu.

Výsledek? Nádhera. Auto jelo velmi hezky, uvnitř bylo jako nové, žádné rýhy, škrtance apod. Motor o výkonu 110 kw jel nádherně. K tomu velmi pohodlná sedadla, přesná převodovka…nebylo co řešit. A taky nebylo…. po ukončení zkušební jízdy si klient auto zaplatil a jeli jsme domů.

Výsledná spotřeba? 6.5 litrů, což je supr výsledek, když vezmeme v potaz, že jsme v Německu 130 opravdu nejeli 🙂

Hledáte rodinné auto? Zavolejte mě a vše probereme a nebo rovnou zvažte Seat Alhambra. Pokud bude vypadat, jako tenhle, tak není co řešit.

Dovoz auta z Německa zařídíme společně, jednoduše a rychle.

Detailni informace

Značka Seat
Model Alhambra
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 98000
Stav Ojeté - uvnitř nové auto, z venku provozní oděrky
Barva vozidla Šedá
Barva interiéru Šedá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1986
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.