Dovezeno do: Praha

Proč chtít dovoz Mazdy MX5?

To je asi stejné, jako byste se zeptali alkoholika, proč pije? Protože.., když se Vám ten stav líbí, tak to nikomu nevysvětlíte 🙂

Zvláštní přirovnání? Možná, ale je to podle mého tak. Mazdu MX5 si koupí automobilový nadšenec. Tyhle vozy se na věky zapsaly do automobilových dějin.

Poměr výkon vs. váha, atmosférický benzínový motor o objemu 2.0, žádná 1.8, manuální převodovka, pohon zadních kol, pevná nízko uložená kožená sedadla…více asi netřeba dodávat. Co mě na Mazdě MX5 nikdy nepřestane bavit je zavazadlový prostor…. jako by vzal někdo brusku a udělal v karosérii díru na věci. Nádhera a krásně zpracované.

Klient se rozhodl pro dovoz Mazdy MX5 z Německa, neboť podle jeho slov v ČR tyhle auta zkrátka nejsou a já jsem moc rád, že si pro dovoz auta vybral nás. Klient autům rozumněl a věděl, že si nekupuje nějaké auto, ale kupuje si legendu a tak to zkrátka je. Tipl bych si, že tak za 10 let tohle auto bude stát o 50% více, neboť to bude jedno z mála aut, které má klasický atmosférický motor bez turba.

V porovnání s Mercedesem SLK je Mazda MX5 více jízdně zábavná, neboť je lehčí. Nicméně Mercedes je pro řadu lidí stále top a kupují si jej z jiného důvodu, než aby jezdili na kruháči bokem, navíc je zde pevná skládací střecha.

 

Detailni informace

Značka Mazda
Model MX5
Rok výroby 2009
Počet najetých KM 69000
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Šedo zelená metalíza
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1989
Pohon Zadní
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.