Dovezeno do: Praha

Dovoz Mazda CX 5 z Německa

Pokud máte v plánu zakoupit pro svou rodinu vyšší vůz s pohonem všech kol, ale vyloženě netoužíte po velkých SUV, tak se podívejte po Mazdě CX 5.

Mazda CX 5 a její hlavní zpráva pro kupujícího

Klienti, kteří si vybírají auto Mazda CX 5 pro svou rodinu, tak nechtějí být otrokem auta.

Stejně tak uvažoval i klient z posledního dovozu auta z Německa.

Co jej vedlo pro výběr a dovoz Mazda CX-5 z Německa?

Chtěl bezpečné, spolehlivé auto pro svou přítelkyni a malého potomka. Že takové auto chcete všichni? Tak si kupte podobný vůz.

Dostatek místa i na zadních sedadlech, dostatečný zavazadlový prostor, výborné benzínové motory, které jsou i úsporné a jízda Vás bude i s tímhle autem bavit. Poměrem výkon, cena je tohle auto velmi zajímavou volbou.

Jak vybrat motor pro Mazdu CX-5?

U Mazdy CX-5, pokud zvolíte benzínový motor, tak nemůžete udělat chybu. Nevím o žádných zásadních problémech, které by se týkaly těchto motorů. Ať již se jedná o dvoulitr či 2.5i.

Jen Vás všechny prosím, nepodtáčejte tyhle motory a nešetřete na benzínu. To, že je to benzín, neznamená, že do nich můžete lít kdejakou šlichtu. Nebo nejlépe přidávejte různé složky do nádrže pro vyčištění systému. Nicméně druhý jmenovaný motor je podstatně dražší a ocení jej, jen vyznavači dynamičtější jízdy, navíc je jen s automatickou převodovkou.

Nafta a Mazda? Proč, řekněte mě jedinný důvod, proč…

Nafta do Mazdy CX-5? Raději ne. Jen když letmo spočítám servis za vstřikovače, EGR, popř. turbo a to nepočítám dvouhmotu, tak máte nemalou částku za díly a práci. A „nižší spotřebu“ nijak nevykompenzuje. Mazda CX-5 měla problémy s regeneracemi DPF filtru…, ano občas za to mohli její uživatelé, nevhodným používáním, nicméně na to historie neptá… Smísí se nafta s olejem, párkrát se to přehlídne, budete takhle chvíli jezdit a za chvíli je drahý problém na Světě a u téhle opravy být nechcete.

Dovoz Mazdy z Německa zařídím.

Detailni informace

Značka Mazda
Model CX 5
Rok výroby 2014
Počet najetých KM 114 000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Černá
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1989
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.