Dovezeno do: Brno

Dovoz Mazda 3 z Německa

Tahle dvoulitrová, benzínová Mazda 3 si za svůj život zažila 2 karambolíky.Téměř oba se staly po uvedení do provozu, jednou to „Schytala na levý zadní bok a jednou na předek od srnky“.Nicméně o všem jsme já i klient věděli. Jak říkal sám prodejce. Vše bylo opraveno v Mazdě. Žádná fušeřina, žádné špachtlení, tmelení apod.

Předchozí majitel s Mazdou dále jezdil, tudíž se nejednalo o nějakou silnou bouračku,pak rychle prodat a pryč s tím. Ne.

Oprava v Mazdě

Mazda byla poškozená, následně opravena a dále užívaná tím samým majitelem, který ji naboural. Bohužel no, nehody se stávají a pokud nejsou vystřelené airbagy apod. Tak bych z toho nedělal občas vědu. Auto je skládačka, jako stavebnice. Něco se rozbije? Vymění se díl a je to.

U téhle Mazdy nebyly vystřelené airbagy, ani nic odobného. Byly poškozeny jen plechy a jednotlivé díly. Žádný zásah do nosné části auta, žádné airbagy venku apod.

Prodejce mě říkal, že pokud by byly vystřelené čelní airbagy, jedná se v německu automaticky o totální škodu. Hotovo. Pojištovna to odepíše a nazdar.

Jaký takovéhle auto dává smysl? 

Dovoz Mazda 3 po bouračce? Ano a proč ne? Byla 4 roky stará, byla v nejvyšší výbavě, měla plný servis. Navíc byly k autu zimní kompety, tažné zařízení, xenony atd.

Jinými slovy za takové auto v nebouraném stavu, byste si museli připlatit více minimálně o 2 až 3 tisíce euro.

Mazda v benzínové verzi je v Německu velmi žádaný vůz a pokud seobjeví, je velmi často hned pryč.

Jen to opět dokazuje, že v Německu se občas objeví auta po bouračce.A nemusí to znamenat nepřekonatelný problém. Jen v Čr jsou všechna ojetá auta nebouraná. Nebo se pletu? Ukažte mě jediný inzerát na české inzerci, kde je napsáno, že byl vůz havarován.

Dovoz Mazda ?Zavolejte a jedeme 🙂

Video s Mazdou

Detailni informace

Značka Mazda
Model 3
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 111 000
Stav Ojeté - zachovalý po opravě
Barva vozidla Šedá grafit.metalíza
Barva interiéru Černá alcantara
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1989
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.