Dovezeno do: Vysočina

Dovoz Citroen z Německa Video

Proč dovoz Citroenu? Podle mě jednoduchá odpověď…. pokud hledáte veliké rodiné auto, aby bylo bezpečné a neviděli jste ho na každém rohu, jako třeba šedé Volkswagen Passaty nebo Škody Octavia, kdy půlka je stejně firemních aut :-), tak to dává smysl.

Citroen C5 je podle mého neprávem přehlížené auto. Pro mnoho lidí je to zkrátka „Francouz“ a to jim stačí aby ho ignorovali. V čem konkrétně je tohle auto horší než Passat? Málo kdo dokáže věcně odpovědět.

Video se stavem auta

Fakta pro Citroen?

Jednoznačně pohodlí, díky hydropneumatickému podvozku – ne nekazí se a pokud ano, tak až kolem 200 tisíc km a to budete muset měnit tlumiče i u Passatu. Cena opravy? Téměř stejná jako u normálních tlumičů.

Veliký vnitřní prostor, odhlučnění, bezpečnost, kvalitní antikorozní úprava atd.

Citroen je dělaný primárně na pohodlí, to ale neznamená, že nemůže jet 170 po dálnici. Jen to zkrátka není žádný závoďák na okresních cestách. Je to křižník a krajinou jen pluje.

HDI, TDI, JTD?

Každý motor má své. TDI nejsou nerozbitné motory, jen si to řada lidí myslí, nejsou ani lepší, ani horší než HDI. Tenhle Citroen dovoz z Německa, měl pod kapotou vyzkoušený dvoulitr HDI a věřím, že bude dlouho sloužit. Nekupoval bych 1.6 HDI, ty jsou pověstné problémy.

Původně měl klient vybrané jiné auto, nicméně i já jsem přehlédel Citroena a klientovi jej poslal, co by na něj říkal no a rodina byla nadšená. Opět jsme díky Citroenu, poznal velmi příjemného člověka, který uvažuje prakticky a více než na image výrobce, dává na užitnou hodnotu auta. Každý člověk potřebuje auto, dle svého využití. Citroen C5 je poměrem výkon X cena, neprávem přehlížené auto.

Hledáte dovoz auta pro svou rodinu? Zavolejte, vše probereme a jedeme, je to tak snadné.

 

Detailni informace

Značka Citroen
Model C5
Rok výroby 2013
Počet najetých KM 137 000
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Šedo modrá metalíza
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1998
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.