Dovezeno do: Třinecko

Dovoz BMW z Německa?

Ano, pro nového majitele, tohoto krásného GT to byla jasná volba.

Co mě na tomhle autě příjemně překvapilo? Asi nejvíce to…., jak jelo, jak reagovalo, poněvadž u novějších BMW mám problém s tím, že ty auta jsou zkrátka nuda, tedy pokud kupujete základní verze, nicméně tohohle auta se to opravdu netýkalo.

Druhé překvapením byl pro mě prostor na zadních sedadlech. Bez legrace, to auto klame tělem a místa v zadu je na rozdávání no a k tomu všemu připočtěte docela objemný zavazadlový prostor s výklopnou zádí a možné auto pro rodinu a přívlastkem luxusu je vymyšlené :-).

Jak auto vypadalo, najdete i na videu.

Celkově je dovoz BMW z Německa rozumnou volbou. Proč?

Bavoráky jsou lépe vybavené než v ČR, za své peníze dostanete zkrátka více, na druhou stranu i v Německu je třeba být optarný a nekupovat auta jen podle ceny. Každá cena má svůj důvod a hodně bavoráků je po menší či větší havárii, ovšem viděl jsme už i takové, které byly po silném poškození a ceny za opravy byly i v rozsahu 20 tisíc euro apod.

No a pokud si myslíte, že takové auto prodávají jen malí bazaristi, tak Vás sklamu… Takové auto se klidně prodává i v BMW autosalonech a v programech.

Hledáte dovozce pro BMW? Zavolejte a jedeme pro něj, je to tak snadné.

 

 

 

Detailni informace

Značka BMW
Model 340i GT
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 55 400
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Černá
Barva interiéru Hnědá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.