Dovezeno do: Ostravsko

Dovoz BMW X1

Dovoz tohohle krásného BMW X1 si objednal klient, který chtěl benzínovou variantu. Vyhlédl si 2 BMW a ze dvou bylo rázem jedno. Vyhrál krásný interiér tohoto BMW, neboť kombinace béžové kůže je velice hezká záležitost, ačkoliv náročnější na údržbu. Nicméně tady bylo velikou výhodou, že podlahy a boky interiéru byly v černé barvě vč. zavazadlového prostoru, což u BMW nebývá zvykem. Velice často se stává, že pokud si někdo nakonfinguruje světlý interiér, tak se vším vč. podlah a to je pak peklo na zemi, co se údržby týče.

BMW bylo v původním laku, bylo to především znát na předí části vozidla, neboť zde byly oděrky od kamínků. Tento fakt je naprosto normální, pokud není vůz lakován. Ofic. dealerství BMW takové poškození lakují, nicméně vůz je pak za jinou cenu, než jej pořídil klient.

Motor o objemu 2.0 litru ve spojení s automatickou převodovkou fungoval velice hezky. Interiér byl opět ukázkový…jako nový, bez poškození, nekuřácký. BMW X1 bylo ve velmi hezké výbavě – M packet, el. výbava, parkovací senzory, kamera, reprobedny Harman Kardon, el. zadní víko zavazadlového prostoru,navigace, LED světla atd.

Je zde zajímavá otázka, pokud hledáte podobný vůz.

Dovoz BMW X1 nebo BMW X3? BMW X1 je z venku kompaktní, nicméně uvnitř nepůsobí nijak stísněným dojmem, naopak jsem byl příjemně překvapen, kolik místa v BMW X1 bylo. Zavazadlový prostor je pro normální využití dostatečně veliký. Nejčastějším dotazem na dovoz SUV od BMW je BMW X5, nicméně často od lidí, kteří nemají na vůz dostatečný rozpočet a dříve či později je čeká „smrt auta“ a budoucí vysoké výdaje za opravy.

Dovoz podobného BMW rád zařídím.

Detailni informace

Značka BMW
Model X1
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 54 900
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Černá
Barva interiéru Béžová kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 1985
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.