Dovezeno do: Praha

Dovoz BMW I3 z Německa

Dovoz tohohle BMW byla pro mě zajímavá zkušenost. Supr klient, zajímavé auto.

Klient měl o tomoto BMW I3 načteno snad vše, chvílema jsem ho podezříval, jestli nespolupracoval v BMW při vývoji :-).

Tohle nebylo obyčejné BMW I3 jen čistě na elektrický pohon, nýbrž model REX s benzínovým motorem ze skůtrů BMW. Ano čtete správně, hold nová doba :-). Věděli jste například, že auto je vyrobené z 85% možná více z recyklovatelných materiálů? Já ne…a řeknu Vám, že je potom zajímavé v takovém autě sedět. Interiér byl velmi hezký, to dřevo na palubce je opravdu dřevo, tusím, že bambus… opravdu to na živo vypadalo moc hezky.

Interiér byl velmi prostorný, navíc díky praktickému otevírání zadních dveří je zde velmi dobrý přístup na zadní sedadla, mající isofixy, tudíž cestování s dětskou sedačkou není vůbec překážkou.

ALE! Na to jak je to malé auto, tak tyto BMW mívají hodně najeto… neboť auta z roku 2016, 2017 mívají i více než 70 000 Km. Jak je to poznat na bateriích apod.?

U tohohle modelu jsme udělali test baterie, BMW mělo najeto 43 tis.km… a výsledek? Minimální degradace baterie!!! Takže BMW baterie umí! Ještě aby ne, za tu cenu…. tenhle nový vůz stojí přes 1,2 milionu korun, tudíž musíte být nejen ekofanda, ale mít i bohatou ekopeněženku.

Nicméně pro městeské využití bych si dokázal takovéto auto představit a v Německu je to značně rozšířený prostředek pro firemní klientelu. Modely REX jsou již méně rozšířené, neboť jsou opravdu dražší při pořízení nového auta. Na jedno nabití auto vydrží přes 300 Km, což je skvělý výsledek, pokud netopíte 🙂 (Legrace), no ikdyž v zimě to možná legrace nebude.

Tohle BMW I3 pocházelo od soukromé majitelky, žádná půjčovna apod. tudíž ideální stav při řešení původu auta.

Hledáte také Dovoz BMW I3 z Německa? Rád s dovoz BMW zařídím.

 

Detailni informace

Značka BMW
Model I3
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 43 000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Bílá perleť
Barva interiéru Šedá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 659
Pohon Zadní
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.