Dovezeno do: Hradecký kraj

Dovoz auta ze Švýcarska

Nebo lépe řečeno dovoz něčeho, co vypadá tak fantasticky, že se Vám ani nechce mluvit, jakmile to spatříte. Tak nějak jsem si připadal, když majitel ve Švýcarsku otevřel svou garáž a vyjel s Hondou S2000, pro kterou jsem s klientem přijel.

Studená Honda S2000 chytla na první šup, motor nezakolísal, šel pravidelně… prostě nádhera.

Chvíli jsme kolem auta s klientem chodili, vše kontrolovali, nicméně nebylo co!!!! Bylo to skoro nové auto…prostě čas se zastavil… Klient vůz projel a jak sám říkal…. není co řešit, jede to krásně 🙂

Krátké video z celé akce, najdete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=x2N_61N47LI

Tenhle příběh je spíše o tom, že i v dnešní době jsou lidé, kteří nepotřebují v autě různé asistenty, na které si lidé velmi rychle zvykají. A občas mě přijde, že jim důvěřují natolik, že zapomenou řídit a nevěnují svou soustředěnost plně řízení.

Dovoz auta ze Švýcarska je na „dlouho“

Je to myšleno tak, že Švýcarsko není zrovna za rohem, především z Ostravy 🙂 . Byla to velmi dlouhá cesta, celkově něco přes 2400 km, nicméně jsem velmi rád, že se dovoz auta ze Švýcarska povedl na 100%.

Největší obavy z proclení?

Klient měl obavy z proclení a ze  zdanění na hranicích. Nicméně vše proběhlo bez problémů a ještě jsme si na celnici udělali z německých celníků kamarády, neboť ze stavu auta málem „omdleli“ 🙂 .

Celá směna na celnici se šla podívat, co to vezeme 🙂 . Jak říkali sami celníci… Poláci a Češi většinou vozí bouračky, prý jsme rarita…. Věřím, že kdybychom tam vezli sebenovější a sebedražší BMW, tak to nechá všechny v klidu a nikoho to nebude zajímat. Hledáte dovoz auta v podobném stavu i staršího roku výroby? Určitě dovoz auta zařídíme.

Taková auta jsou na zvážení, zda-li je dovést z Belgie nebo z Německa. Tady se klient rozhodl pro dovoz auta ze Švýcarska a dobře udělal, věřte, že ano.

Detailni informace

Značka Honda
Model S2000
Rok výroby 2005
Počet najetých KM 43 500
Stav Ojeté - zachovalý, stav nového auta
Barva vozidla Modrá metalíza
Barva interiéru Béžová kůže
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1998
Pohon Zadní
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.