Dovezeno do: Praha

Dovoz auta z Německa do Prahy

Klient si chtěl udělat radost, ale neměl příliš mnoho peněz, vzhledem k tomu jakou značku požadoval.Nicméně, pokud se udělá rozumný kompromis, tak lze najít vhodné auto. Vždy se mu tato auta líbila. Chtěl veliký motor bez turb apod. Kompresor by ještě údajně snesl :-). Jenže! Na auto měl pouze 170 tisíc kč.

Společnými silami jsme našli celkem raritu…, aniž bychom takové auto původně hledali. Mercedes Benz CLK 280 v benzínu, 3 majitelé, jednalo se o verzi s manuální převodovkou, což je velká rarita..., sami se podívejte na německé stránky jako je třeba Mobile.de, kolik se Vám zobrazí takových aut a za jaké ceny. Tipl bych, že žádné, neboť všechny jsou v automatu. Naštěstí u Mercedesu automaty fungují, takže tady nebývají většinou problémy. Podívejte se i na krásný model Mercedes Benz SLK, který jsme dovezli klientce do Ostravy.

Proč byl zvolen dovoz auta z Německa?

Klient hledal podobné auto 8 měsíců v ČR. Původně hledal ještě silnější varianty motorizací, ale to jsme již cenově opravdu v jiném „Světě“ Nabídka Mercedesů v ČR je tristní, neboť jsou tady jen samé 220 CDI. Proč by si někdo kupoval diesel do kupé? Tohle auto má mít sametový zvuk, tichý chod motoru spojený se silným zátahem.

Poměr výkon  X cena byl splněn, s nutným zlem, což byly „pihy“ na kráse se počítalo. Mercedes měl lakovanou kapotu, pravý přední blatník byl po nějaké kolizi.  Nicméně nebylo to nic vážného, nebylo zjištěno kitování apod. K Mercedesu byly v ceně auta kompletní letní kola v 18″ s téměř novými pneu a řádně vyplněná servisní kniha. Pokud se Vám líbí podobné Mercedesy, jsme pro dovoz auta z Německa plně k dispozici.

Detailni informace

Značka Mercedes Benz
Model CLK 280
Rok výroby 2005
Počet najetých KM 189 700
Stav Ojeté - kosmetické pihy na kráse
Barva vozidla Černá
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Manuál
Objem motoru 2987
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.