Dovezeno do: Brněnsko

Dovoz auta z Německa pro rodinu?

Klient hledal a nevěděl, jestli se má zaměřit na auta typu Ford Smax a nebo vybrat jiného výrobce a úplně jiný model.

Byl problém rozpočtu, neboť každé auto, které poslal, tak s ním něco v minulosti bylo, což se dalo předpokládat.

Nicméně pak si klient popovídal se svým kamarádem, který vlastní Fiat Freemont a najednou začal přemýšlet o tomto typu auta. Jak sám říkal…“ V životě by mě nenapadlo o takovém autě vůbec uvažovat, neboť Fiat je pro mě out výrobce“ Má to podobně asi jako já s Alfami Romeo. Teda až na jeden model Alfy Romeo.

Mnoho lidí odsuzuje jisté výrobce, jen díky pověsti, které automobilky měly. Nutno podotknout, že to pramení většinou z 90.let, kdy auta typu Fiat byla šitá horkou jehlou a nevěděli jste, jestli dojedete nebo ne. Nicméně doba se mění a konkrétně Fiaty Freemont jsou dle mého názoru auta, která nevybočují žádným směrem, co se týče spolehlivosti, komfortu a svou prostorností nemají příliš velkou konkurenci.

Fiat Freemont? Není se čeho bát

Jedná se o auta s vyzkoušenými turbodiesely, převodovky jsou spolehlivé (bavím se o manuálech) s automaty nemám zkušenosti, je zde opravdu hodně místa a jízdní komfort je na úrovni odpovídající budoucímu využití auta tzn. rodina a klidná jízda. No a pokud je třeba, tak i tento „tank“ umí dostatečně zrychlit. Píšu tank, neboť rozměry a váha jsou kapánek větší.

Přesvědčil se o tom i klient ze začátku letošního roku, kdy jsme také zařídili dovoz auta z Německa Fiat Freemont. Zde je odkaz na bílého Fiata Freemont . Klient měl tytéž požadavky, chtěl velké rodinné auto… opravdu se není čeho bát.

Pro koho je dovoz auta Fiat Freemont z Německa určen?

Rodina hledájící rodinný vůz a nedisponující bůh ví jakým rozpočtem a netoužící po „streamu VW“, může objevit ve Fiatu Freemont spolehlivého a klidného parťáka na cestování za rodinnými zážitky. Fiat Freemont vychází z americké verze Dodge Journey no a jak asi tušíte, tak americká auta, musí mít uvnitř dostatek prostoru a pohodlí, to jinak nejde, už jen díky časté obezitě tamních obyvatel 🙂 .

Detailni informace

Značka Fiat
Model Freemont
Rok výroby 2012
Počet najetých KM 165 700
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Bronzová metalíza
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1998
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.