Dovezeno do: Praha

Dovoz auta do Prahy z Německa, Auto dovezeno do 10 dnů od prvního kontaktu.

klient poptával doovz Volkswagen Multivan T5 TDI. Ti co mě znají, tak vědí, že z těhle aut mívám oprávněné obavy, neboť stav daných modelů Multivan T5 je často dosti bídný a tristní. Navíc musíte vybrat dobrý motor. Jenže tady se to povedlo na jedničku. Auto z Německa, které putovalo do Prahy bylo po 2 majitelích. První byl Volkswagen AG a druhým majitelem byla soukromá osoba z vedlejší vesnice, kde jsme auto kupovali.

U prodejce v Německu jsem domluvil , aby auto vyčistil a dal nějakou adekvátní cenu. Vše se povedlo a vy zde můžete vidět původní fotky, které jsme zaslal klientovi z doby, kdy jsem se mu na auto zajel podívat, neboť jsem byl asi 50 km s jiným klientem u jiného dovozu auta z Německa.

𝐃𝐨𝐯𝐨𝐳 𝐚𝐮𝐭𝐚 𝐝𝐨 𝐏𝐫𝐚𝐡𝐲 𝐧𝐞𝐧𝐢́ 𝐮 𝐌𝐮𝐣𝐃𝐨𝐯𝐨𝐳 𝐳̌𝐚́𝐝𝐧𝐲́ 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞́𝐦.

Jakto? Protože působím po celé ČR. Jsme schopní zařídit dovoz auta do Prahy, Brna, Českých Budějovic, zkrátka kamkoliv. Naší předností je, že vozíme auta jen v takovém stavu, které bychom si koupili sami sobě a z toho NIKDY! neuhneme.

Chcete u dovozu být osobně? Chcete vědět kolik Vás dovoz auta do Prahy bude stát?  A nejen do Prahy? 

Máme jednotnou cenu ✅ a žádné ceny dovozů aut od 14 000 Kč a nakonec skončíte na 65 000 Kč, jako se tomu běžně stává. My jednáme fér ✅ a totéž očekáváme od zájemců, kteří chtějí využít naše služby při dovozu auta z Německa.

Potřebujete při dovozu auta poradit? I tady jsme klientovi vysvětlili, který motor je vhodný a nebo není do Multivanu T5. S námi nakupují auta lidé, kteří autům nerozumí a ani nechtějí. Každý má dělat to, čemu rozumí. My umíme zařizovat dovoz auta z Německa bez stresů a nervů, protože CO SI DOMLUVÍME, TO PLATÍ.✅

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model Multivan
Rok výroby 2013
Počet najetých KM 183000
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Červená
Barva interiéru Šedá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1986
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.