Dovezeno do: Praha

Dovoz aut z Německa pro rodinu?

Rodina má v případě pořízení svého nového auta, téměř „vždy jasno“.  Chtějí auto nejnovější, málo jeté, v plné výbavě a plně servisované. Rozpočet? Tak o 30% méně, než je německý průměr cen. V ČR se to prý tak pohybuje. Jenže! Takhle to opravdu nefunguje… nemůžete koupit německé auto za české ceny. Pokud by tomu tak bylo, tak všichni Němci jezdí nakupovat auta do ČR a nikoliv obráceně.

No a tady většinou narážíme a musíme nějak vrátit představy klientů do reality. Vemte si takový Ford Smax nebo Ford Galaxy, který je pro rodinu úplně ideálním autem. Proč? Spolehlivé motory, výborný podvozek, řazení. Problém může být u těchto aut původ, koroze a astronomické nájezdy na západ od našich hranic. (Trocha sarkazmu) Samozřejmě nákupem auta v Čr, všechny tyto starosti odpadají, jen co přejedete české hranice a nebo koupíte nějakou vylítanou a bouranou fleetovku z ČR.

Dovoz aut z Německa pro rodinu je o poradenství.

Tenhle Ford Smax, který si klient vybral sám, byl z roku 2009. Byl plně servisován ve Fordu, na svůj rok výroby byl bez koroze a uvnitř byl velmi zachovalý. Klient měl původní představu o novějším modelu, ale jak sám zmínil, tak novým turbo motorům v těhle autech nevěří a já se mu nedivím. Zájemce o dovoz auta si pohrával původně s myšlenkou, že si pořídí Ford Smax s 2.5 Turbo benzínem. Nicméně spotřeba není to jedinné co budete řešit. Tyhle motory se opravdu blbě opravují, natož pak shánějí někde na vrakovištích, poněvadž nejsou žádným etalonem spolehlivosti. „Stará dobrá atmosféra v dvoulitru“ pro rodinné ježdění stačí, navíc bez příslibu drahých oprav. Samozřejmě je zde možnost i turbodieselů. Koncern není jedinnou skupinou, která vyrábí rodinná auta. Věřte, že ne 🙂 .

Hledáte dovoz auta pro svou rodinu? Zavolejte a vše probereme.

Detailni informace

Značka Ford
Model Smax
Rok výroby 2009
Počet najetých KM 135000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Šedo modrá metalíza
Barva interiéru Šedá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1999
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.