Dovezeno do: Břeclavsko

Klient si chtěl udělat něčím radost.

Dovoz AUDI z Německa je dobrým důvodem k radosti. Zde se navíc jednalo o „masakr“. Audi S5 s manuální převodovkou. Opravdové S5, žádný Sline paket s naftou pod kapotou :-). 

Audi pocházela z roku 2007, mělo najeto lehce přes 200 tis.km, technicky bylo v pořádku. Z venku bylo auto ve velmi hezkém stavu, některé díly byly lakovány, nicméně musíme si opět uvědomit, že má li auto vypadat hezky, hold se musí občas škrábance přelakovat. Nikde žádný kit apod.

Jak to jelo? Šíleně…. síly na rozdávání, interiér byl velmi zachovalý. Spotřeba této rakety na 4 kolech? Kolem 10 litrů benzínu. Což mě nepříjde nijak hrozné, když vezmeme v potaz neskutečnou sílu auta.

Klient si byl vědom toho, že si kupuje TOP model značky a že v případě potřeby bude zapotřebí auto zaservisovat, nicméně jak sám říkal. „Se vším počítám“. Jen nechci koupit vyloženě nějakou past.

Dle mého tato Audi S5 coupe vykouzlí hodně úsměvů při projíždkách po okolí Břeclavi. Hledáte dovoz audi z Německa? Také nám zavolejte, vše pořešíme, ať jí máte co nejdříve doma.

Detailni informace

Značka Audi
Model S5
Rok výroby 2007
Počet najetých KM 207000
Stav Ojeté, technicky v pořádku
Barva vozidla Černá metalíza
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Manuál
Objem motoru 4198
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.