Dovezeno do: Praha

Dovoz Audi z Německa

Dovoz Audi z Německa…do Prahy. Tahle krásná Audi A4 AVANT 3.0 TDI QUATTRO z Německa se do ČR dostala v den, kdy padalo nejvíce otázek ohledně koronaviru. Víte co mě tento den dal? Potkal jsem skvělé lidi, kteří měli zájem o dovoz Audi z Německa a dali mě možnost dokázat, že co řeknu, tak platí. Kolem tohoto dovozu auta bylo více rušno, než kdy jindy 🙂 a opravdu jsem se nenudil. Nicméně pro mě je podstatný výsledek a vše jsem s klienty zvládl na 1!

Jenže opět u Audi je jeden problém, je zde spousta aut po větší či menší bouračce, nebo nesedí historie atd. Tuším, že již v únoru mě klient poslal jinou Audi, nicméně byl zde problém s komunikací, ze strany prodejce. Ano, i prodejci v Německu jsou často idioiti, ale o tom jsem na webu již psal několikrát. Nechtěl poslat doklady, tam zase nějaká výmluva atd. No zkrátka mlžil a takoví lidé mě opravdu nebaví a nehodlám jim dávat svůj čas.

Tak si klient našel jinou Audinku. Záměrně píšu, že si jí klient našel sám, poněvadž měl úplně jasno v tom, jak má jeho příští auto vypadat.

Já měl roli asistence při ověření historie auta a jeho samotného dovozu z Německa do České Republiky. Audi jsem ještě před dovozem z Německa prověřil, věděli jsme s klientem o její historii vše. Jednalo se Audi původem z Německa a byla ve velmi hezké výbavě a stavu. Navíc jela jako „střela“. Což je vzhledem k motorizaci více než pochopitelné.

Velice rád jsem zařídil dovoz této krásky z Ingolstadtu a bylo mi nesmírným potěšením se setkat s takhle výbornými lidmi.

Pokud hledáte dovoz audi z Německa, jsem pro jeho realizaci připraven, budu se těšit.

Detailni informace

Značka Audi
Model A4 AVANT 3.0 Tdi Quattro
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 87 750
Stav Velmi hezký stav i uvnitř
Barva vozidla Černá metalíza
Barva interiéru Černá látka, kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.