Dovezeno do: Ostravsko

Dovoz Audi SQ7 z Německa

Jak řekl sám klient. „Zadal jsem SQ7 v Česku, vyjelo pár aut a to ještě s pochybným stavem“. V Německu jich vyjelo několik set! No a to je rozdíl, mezi dovozem auta z Německa a koupí takového korábu v Německu a nabídkou v České Republice.

Klient, který se rozhodl pro tohle auto, věděl co dělá, sám již doma Audi Q7 měl, nicméně chtěl si vyzkoušet SQ7, jak jede, co to umí apod. No a musím říci, že tohle auto toho umí opravdu hodně.

Síly a rychlosti má na rozdávání, pohodlí, klid a zpracování je na jedničku s hvězdičkou. K dobré náladě na palubě toho parníku na 4 kolech přispěje mimo špičková sedadla i aparatura B&O atd. Zkrátka tady u toho auta vidíte, proč tento nový vůz stojí tolik, co menší rodinný dům :-).

Dovoz AUDI SQ7 Z Německa není bez rizik!!!

Opět zde uvádím jeden fakt, který jen prokázal, že je důležité být při výběru auta i téhle kategorie roku výroby a ceny opatrný. Měli jsme vytipované 4 auta, 2 jsme zkontrolovali v detailu z toho jen 1 Audi bylo lakováno a měněný jen blatník. Zbytek vozidel bylo po větší či menší havárii. Tak to zkrátka je.

Nekupuji nové auto

Klient to bral pragmaticky. Nové auto stojí přes 4 miliony, on jej kupuje s hooodně velikou slevou za ty roky provozu, tudíž nemůže za tyto peníze očekávat nové auto. Perfektní přístup, poněvadž, takhle se u dovozu a nákupu používaného auta MUSÍ! přemýšlet.

Klient byl suprový a pohodový člověk, jsem velice rád, že jsem jej potkal. Jednání na rovinu, na přímo a bez „řečí“. Tak to má být. No bylo to i asi tím, že byl z Ostravska :-).

Hledáte dovoz podobného Auta? Zavolejte mě a vše probereme. Auto bylo u majitele dovezeno do týdne od zadání poptávky na dovoz auta.

Detailni informace

Značka Audi
Model SQ7
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 100 500
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Černá
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 3987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.