Dovezeno do: Vysočina

Dovoz Audi Q7

Dovoz Audi Q7 pro rodinu? Říkáte si, že to nedává příliš smysl? Proč se klient rozhodl pro dovoz Audi Q7? Neboť potřeboval pro svou rodinu veliké, bezpečné a sedmimístné auto. Audi Q7 je samozřejmě cenově výše, než běžná auta pro rodinu typu MPV nebo Kombi, nicméně není to úplně mimo. Audi Q7 nabízí ohromný prostor na zadních sedadlech, navíc tahle verze měla i třetí řadu sedadel, tudíž se jedná o 7 místnou variantu.

No a vzhledem k nabídce vozidel, pokud nechcete vyloženě auta typu MPV, jako je Volkswagen Sharan (dvojče Seat Alhambra)nebo Ford Smax, tak máte omezený výběr. No a tak se to klient rozhodl vyřešit touhle krásnou Audi Q7 3.0 TDI s 200kw motorem.

Audi od dealera Audi v Ingolstadtu

Audi Q7 pocházela od dealera Audi, byla po prvním majiteli, servis jen Audi, měla drobné poškození na zadní část asi za 3 tisíce Euro. Neřešte takové drobné opravy u aut, jako je Audi, BMW, Mercedes apod. 3 tisíce euro je u Audi oprava za nějaký plastový nárazník a lak. Pokud je oprava stylem….výměna dílů za díl, tak se daných oprav vůbec nebojte a nemějte z nich obavy.

Je vždy lepší koupit auto po poškození a vědět, kdo co s autem dělal. Než koupit „nepoškozený“ vůz a pak se nestačíte divit, co s autem bylo…. Takových příběhů slyším každý měsíc X, kdy klienti jezdí po českých autobazarech a hledají „nebourané ojeté auto“. No a po všech marných cestách, to vzdají a nechají si auto dovést se mnou.

U mě u dovozu auta a nemusí se jednat nutně o Audi, je na prvním místě, původ a historie aut, pak až řeším cenu. Samozřejmě v nějaké rozumné míře, ale věřím, že si rozumíme 🙂

Pokud hledáte dovoz Audi, zavolejte mě a rád Vám jej dovezu.

 

Detailni informace

Značka Audi
Model Q7
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 59300
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Černá metalíza
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.