Dovezeno do: Ostravsko

Chcete si autem udělat radost?

Pak doporučuji dovoz Audi A8 z Německa. Neboť právě Audi může být tím pravým důvodem, aby jste měli úsměv na tváři.

Oslovil nás klient, který fungoval ohledně jednání na podobném principu jako my a pro auto poslal svou manželku :-).

4 telefonáty a byl obchod domluven, za 2 dny se jelo pro Audi A8, žádné řeči kolem :-).

Audinka pocházela původně přímo z Audi AG, byla přímo majetkem výrobce AUDI !!!

Audi měla najeto 2700 Km, tudíž na autě nebylo opravdu co řešit, vůz ještě v záruce. Vypisovat zde prvky výbavy…, tak to by bylo na hoooodně dlouho, ale věřte, že auto mělo vše, co chcete, aby Vás při dlouhém cestování rozmazlovalo 🙂 vč. větrání sedáků, adaptivního tempomatu, kamer, obrazovek atd..S výbavou je to stejné jako říct hezké ženě, že je hezká 🙂 , potěší jí to, ale věřte, že to o sobě ví.

Zajímavým faktem je, že nákupem této AUDI A8 klientka ušetřila přes 250 tisíc kč v porovnání s nabídkou v ČR. A to se bavíme o nejlevnějších Audi v ČR nikoliv o ofic.síti Audi. Nicméně v ČR jsou jen samé černé a nebo tmavé audi. Takhle nádherná modrá s podobnou výbavou a hlavně kilometrovým nájezdem nebyla v ČR žádná. Hledáte dovoz podobné Audi i například pro svou firmu? S dovozem Audi pomůžeme.

Dovoz luxusních aut je za stejnou cenu.

Dovoz Audi A8 z Německa stojí ty samé peníze jako dovoz jiných aut z Německa. Mujdovoz nedělá rozdíly v dovozu auta a nepočítáme procenta z pořizovací ceny aut, kdy se dostanete na částky za dovoz auta i za 50 000 Kč i více. Je to totéž jako dovoz Astona, který jsme zařídili klientce z J.Čech.

Audi, Aston, Mercedes? Je to jedno u nás platí 1 cena a hotovo. Pokud není problém s komunikací na straně prodávajícího, tak do 2 dnů máte auto doma.

 

Detailni informace

Značka Audi
Model A8
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 2300
Stav Nové auto
Barva vozidla Nádherná modrá metalíza
Barva interiéru Hnědá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 2987
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.